Hotel Restaurant Na statku

Bítešská 13, Náměšť nad Oslavou
Kapacita: 60 osob
Cena: 400 - 2400 Kč
min. delka 1 denHotel***Restaurant „Na statku“ se nachází mimo obydlenou zástavbu na okraji města Náměšť nad Oslavou na vrcholku kopce nad malebným údolím řeky Oslavy. Toto umístění umožňuje nádherný pohled na blízký zámecký areál a město rozložené v údolí řeky, ale také nerušený rozhled do dalekého okolí na množství okolních lesů a nádhernou přírodu začínající Českomoravské vrchoviny. Celý areál byl zrekonstruován z bývalého zemědělského statku spravujícího polnosti patřící majitelům Náměšťského zámku a přímo sousedí s rozlehlou Zámeckou oborou. Tato poloha na vás přímo dýchá příjemnou a klidnou atmosférou.

Umístění a dostupnost objektu

Nedaleké napojení na dálnici D1 a cca 30 min za které přijedete na Brněnské výstaviště, či závodní Brněnský Masarykův okruh (Automotodrom) přímo vybízí k cenově výhodné alternativě místo ubytování přímo ve městě Brně.

Vybavení objektu

Bývalá konírna byla zrekonstruována na stylovou restauraci s každodenním provozem, ve které je podávána klasická česká kuchyně a místní Horácké speciality. Restaurace má kapacitu 70 míst, od jara do podzimu je k dispozici také zastřešená zahrádka s kapacitou 50 míst.

Pokoje

Rekonstrukcí podkroví nad restaurací byla rozšířena možnost využití tohoto objektu o ubytování hostů. Kapacita přímo v hotelu nad restaurací je 24 lůžek kategorie KOMFORT ve 3 dvoulůžkových a 3 třílůžkových pokojích a k tomu dva dvoupokojové apartmány pro 4-5 lůžek. Pokoje jsou vybaveny televizí, satelitem, wi-fi, pevnou internetovou přípojkou, MINI barem a koupelnou s fénem a sprchovým koutem. Na recepci jsou k dispozici zákaznické trezory. Rekonstrukcí dalších prostor v areálu statku byla rozšířena ubytovací kapacita o ubytování - depandace - HOTEL 2 - s jedním jednolůžkovým, 1 dvoulůžkovým a 1 čtyřlůžkovmý pokojem kategorie CLASIK a HOTEL 3 - kde se nachází 8 dvoulůžkových pokojů kategorie CLASIK a 3 třílůžkové pokoje kategorie ECONOM. Pokoje jsou vybaveny televizí, wi-fi a koupelnou s fénem a sprchovým koutem. Celková kapacita hotelu je tedy 54 lůžek ve 3 cenových úrovních.

Služby

K dispozici je dětské hřiště, Vaše děti se také mohou pobavit v naší mini zoo (kozy, ovce, prasátka, skot, husy, slepice…). V areálu je solární studio, můžete také využít služeb masážního salonu a nehtového studia (modeláže nehtů, p-shinu a francouzské manikúry).

Parkování

Auta a motocykly je možné zdarma parkovat v uzavřeném osvětleném dvoře areálu, kola je možné uzamknout v dalších objektech areálu.

Stravování

Každodenní celodenní stravování v restauraci á la carte

Letní aktivity

Pěší turistika, cykloturistika, sport, rybaření, myslivost, koupání...

Celoroční aktivity

Krajina v okolí je velmi krásná - jehličnaté i smíšené lesy, louky, vyhlídky na hladinu vody řeky Oslavky a nedaleké Jihlavky, nebo blízké přehradní nádrže Vícenický žleb a Dalešice či množství místních rybníků. Prohlídka barokního zámku, kamenného mostu s krásnými sochami, procházka po zámeckém parku, mnoho možností pro pěší turistiku i cykloturistiku. Čistý a svěží vzduch, v dalekém okolí není žádný průmysl. V okolních lesích roste hodně hub a šikovný rybář si nachytá i bohatou večeři.

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj od 400,00 Kč
dvoulůžkový pokoj od 900,00 Kč
třílůžkový pokoj od 1500,00 Kč
dvoupokojový luxusní 4-lůžkový apartmán 2100,00 Kč
dvoupokojový luxusní 5-lůžkový apartmán 2400,00 Kč

Ceny stravování

snídaně 85,00 Kč
polední menu 72,00 Kč
večeře á la card od 140,00 Kč


Kontakt Hotel Restaurant Na statku Hotel Restaurant Na statku levné ubytování Náměšť nad Oslavou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti