RS Jiskra

Velké pole 47, Náměšť nad Oslavou
Kapacita: 250 osob
Cena: 145 - 195 Kč
min. delka 2 dnyRekreační areál Jiskra se nachází v zalesněném údolí řeky Oslavy v překrásném koutě Vysočiny, asi 4 km od obce Náměšť nad Oslavou. Středisko je umístěno v CHKO Žďárské vrchy. Je naprosto ideální pro aktivní dovolenou pro jednotlivce i pro rodiny s dětmi a pro skupinové akce. Areál nabízí nepřeberné množství možností pro pěší i cyklistické výlety.

Umístění a dostupnost objektu

Rekreační areál Jiskra se nachází v zalesněném údolí řeky Oslavy v překrásném koutě Vysočiny, asi 4 km od obce Náměšť nad Oslavou. Středisko je umístěno v CHKO Žďárské vrchy. Rekreační areál se rozkládá na celkové ploše 24 000 metrů čtverečních a je plně vybaven k pořádání zotavovacích akcí, táborů. Areál tábora je již několik desetiletí využíván zejména pro letní dětské tábory, školy v přírodě, výlety a s oustředění, ale umožňuje i pobyty rodin a jednotlivců. Centrem areálu je hlavni budova s plně vybavenou kuchyní, jídelnou a společenskými místnostmi. Nově zrekonstruované umývárny a sprchy jsou v samostatné budově. V blízkosti hlavní budovy se nachází 3 menší budovy se společenskými a hospodářskými místnostmi. Podél celého areálu je 42 chatek s pokoji po 6 lůžkách. Celková kapacita areálu tábora je 290 osob. Přímo v areálu je několik hřišť a bazén 20 x 10 metrů pro koupání. Areál se nachází na samotě v lesnatém údolí, což nabízí ideální prostor pro veškeré táborové i bojové hry a bitvy, hry v přírodě, koupání a výlety. Umístění: Na úplné lesní samotě v údolí řeky Oslavy, 4 km od Náměště nad Oslavou, na červené turistické značce (v mapě bývá místo označeno jako U Vlasáka). Turistická stezka pokračuje dále po proudu Oslavy, kde řeka protéká skalami a získává stále romantičtější tvář. V okolí je zámek Náměšt nad Oslavou, vojenská základna (bývalé letiště) a jiné turistické cíle.

Pokoje

Podél celého areálu je umístěno 42 chatek s pokoji po 6 lůžkách. Pro skupiny máme dále k dispozici 2 pokoje v budově. Všechny chatky jsou opatřeny standardním vybavením, včetně lůžkovin.

Služby

Stejně jako ostatní skupinové rekreace, i školy v přírodě a další dětské pobyty mají možnost využít služeb našeho střediska. Nabízíme pro ně však řadu výhod, které potěší nejenom děti, ale i učitele, vychovatele a další pedagogické pracovníky. RS Jiskra Vám nabízí možnost využití školících prostor a kluboven. K dispozici je velká jídelna, dvě velké klubovny a taneční stan. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme zajistit zdravotnický dohled, lektory či kompletní animační program. Více info na http://rsjiskra.cz/pro-skoly/

Parkování

Přímo v areálu

Stravování

Bez stravy, polopenze či plná penze

Celoroční ceny

ubytování - osoba / lůžko / noc 195 Kč
ubytování - pro skupiny do 30 osob 175 Kč
ubytování - pro skupiny nad 30 osob 145 Kč

Ceny stravování

Pro ubytované Pro skupiny
Snídaně 75 Kč od 60 Kč
Polopenze 175 Kč od 160 Kč
Plná penze 275 Kč od 260 Kč

Slevy

Slevy:
Dítě do 2 let včetně - zdarma bez nároku na lůžko.
Dítě do 6 let včetně - 50% sleva z ubytování i stravování.

Sleva pro seniory - osoby nad 65 let - sleva 20% z ubytování.

Sleva za přespání na přistýlce - 20 %
Sleva pro věrné hosty - až 30%.


Kontakt RS Jiskra RS Jiskra levné ubytování Náměšť nad Oslavou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti