Penzion Ami

na Penziony.cz
od roku 2007
Hroznová 67, Brno
Kapacita: 15 osob
Cena: 400 - 1200 Kč
min. delka 1 denRodinný penzion nabízející ubytování v městské části Brno-střed, velmi dobře dostupný z dálnice D1 i D2, výborné napojení na velký městský okruh a s velkým množstvím linek MHD včetně nočních linek. Penzion se nachází ve vyhledávané vilové čtvrti pár minut chůze od areálu BVV-brněnského Výstaviště a centra města. Komfortně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, bezplatnou wi-fi, plochými televizory 82-127 cm, volitelně satelit/DVD, ledničkou, dva pokoje s vlastní terasou, možnost vlastního vaření-plně vybavená kuchyně k dispozici, venkovní posezení před penzionem. Snadná dostupnost Masarykovy univerzity a jejich brněnských fakult. Možnost ubytování i v našich Apartmánech (MČ Brno-Starý Lískovec/Nový Lískovec/Bystrc)

Umístění a dostupnost objektu

Rodinný penzion nacházející se v těsné blízkosti brněnského Výstaviště (BVV)-pár minut chůze a blízko samotného centra města (9 min.hromadnou dopravou). Penzion se nachází na ulici Hroznová-zastávka Pisárky, která je obsluhována mnoha spoji (1, 25, 26, 35, 37, 52, 68, 84, 95, 97, 98, E56) včetně nočních autobusů a výborně se sem dostanete z Hlavního vlakového nádraží, AN Grand a AN Zvonařka. Výborná je také dostupnost autem (D1-exit 190, D2, Svitavy) včetně možnosti bezproblémového parkování na ulici před penzionem.

Vybavení objektu

Penzion má vybavenou kuchyni společnou pro pokoje. Prodej chlazených alko i nealko nápojů. Možnost posezení před penzionem. Možnost garážovat kola.

Pokoje

Pokoje mají vždy vlastní sociální zařízení, TV s plochou obrazovkou (82-127 cm), lednici, wifi internet, na přání satelit/DVD. Dva pokoje mají vlastní terasu.

Parkování

Parkování je možné na veřejném parkovišti přímo před penzionem. Míst je na rozdíl od jiných městských částí dostatek.

Stravování

V blízkosti penzionu na ulici Lipová (5 min.chůze) je umístěna restaurace Nika centrum se stylovou Kolibou a velmi příjemnými cenami. Po cestě k penzionu tramvají linky č.1 jsou na zastávce Výstaviště-vstup G2 umístěny další restaurace a kluby. Restaurace Nika centrum je umístěna nad zastávkou Lipová. Restaurace má vlastní parkoviště. Nejbližší rozvoz pizzy (Hladový vlk) je umístěn u brány 9 Výstaviště, kde si lze pizzu vyzvednout i osobně.

Letní aktivity

Rádi Vám doporučíme památky, které je vhodné navštívit. Penzion je umístěn v parkové a vilové části města, proto si můžete pobyt zpestřit procházkou po okolí penzionu. Připravena je pro Vás kniha s význymnými brněnskými vilami, z nichž se velké množství nachází v okolí penzionu.

Celoroční aktivity

Brno je druhým největším českým městem a nabízí nepřeberné množství aktivit, rádi Vám s jejich výběrem pomůžeme a poradíme. Disponujeme velkým množstvím turistických rádců, které Vám rádi zapůjčíme, jiné jsou zdarma, mapky si můžete i zakoupit.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Veškeré další informace jsou k nalezení na našich internetových stránkách.

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj - od 400,- Kč/noc
dvoulůžkový pokoj - od 700,- Kč/noc
třílůžkový pokoj - 1000,- Kč/noc
čtyřlůžkový pokoj - 1200,- Kč/noc

Slevy

při delším pobytu, při pobytu více osob

Doplňující informace o ubytování a cenách

Podrobný ceník je uvedený na internetových stránkách penzionu.


Kontakt Penzion Ami Penzion Ami levné ubytování Brno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti