Penzion Ami

na Penziony.cz
od roku 2007
Hroznová 67, Brno
Kapacita: 15 osob
Cena: 400 - 1200 Kč
min. delka 1 denRodinný penzion nabízející ubytování v městské části Brno-střed, velmi dobře dostupný z dálnice D1 i D2, výborné napojení na velký městský okruh a s velkým množstvím linek MHD včetně nočních linek. Penzion se nachází ve vyhledávané vilové čtvrti pár minut chůze od areálu BVV-brněnské výstaviště a centra města. Komfortně vybavené pokoje, wi-fi internet na pokojích, plazmové televizory se satelitem a DVD, minilednička/minibar, pokoje s terasami, možnost vlastního vaření-plně vybavená kuchyně k dispozici, venkovní posezení s obsluhou za hezkého počasí. Snadná dostupnost Masarykovy univerzity a jejich brněnských fakult. Možnost dlouhodobějšího a levného ubytování v Apartmánu Koniklecová v těsné blízkosti BVV, Univerzitní kampus Brno-Bohunice, Fakultní nemocnice Brno-Bohunice. Detailní informace o Apartmánu

Umístění a dostupnost objektu

Rodinný penzion nacházející se v těsné blízkosti brněnského výstaviště (BVV)-pár minut chůze a blízko samotného centra města (9 min.hromadnou dopravou). Penzion se nachází na ulici Hroznová-zastávka Pisárky, která je obsluhována mnoha spoji včetně nočních autobusů. Výborná je také dostupnost autem včetně možnosti parkování před penzionem. Cesta k výstavišti trvá jen pár minut pěší chůze, je možné využít tramvaj linky č.1, odkud je výstaviště vzdáleno dvě zastávky.

Vybavení objektu

Penzion má vybavenou kuchyni společnou pro pokoje. K dispozici je plynový sporák, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, nádobí, příbory ... Káva a čaj po celý den k dispozici zdarma.

Pokoje

Pokoje jsou standartně vybaveny barevným televizorem (plazma nebo LCD, 82-127 cm), přehrávačem DVD, satelitním příjmem programů, radiomagnetofonem s CD/MP3 přehrávačem a slotem pro USB/SD kartu, lednicí, v letních den ventilátory, radiobudíkem.

Služby

Náš penzion nabízí velké množství služeb, které Vám mají zpříjemnit pobyt u nás. Velmi oblíbené je podávání snídaní, samozřejmostí pro nás je velké množství turistických informací, průvodců, mapek, rádi Vám pomůžeme při vyhledávání dopravních spojů, možnost praní, žehlení prádla, přístup na internet, kancelářské služby-tisk, kopírování, skenování, příjem/odeslání faxu, telefon k dispozici, služba rozvozu hostů-na nádraží, letiště, do města...

Parkování

Parkování je možné na veřejném parkovišti přímo před penzionem. Auto je tedy pod Vaším dohledem po celou dobu pobytu.

Stravování

V penzionu nabízíme velké množství druhů snídaní, které jsou podávány po celý den. V blízkosti penzionu na ulici Lipová (5 min.chůze) je umístěna restaurace Nika centrum se stylovou Kolibou a velmi příjemnými cenami. Po cestě k penzionu tramvají linky č.1 jsou na zastávce Výstaviště-vstup G2 umístěny další restaurace a kluby. Restaurace Nika centrum je umístěna nad zastávkou Lipová. Parkování zde je bezproblémové.

Letní aktivity

Rádi Vám doporučíme památky, které je vhodné navštívit. Penzion je umístěn v parkové a vilové části města, proto si můžete pobyt zpestřit procházkou po okolí penzionu. Připravena je pro Vás kniha s význymnými brněnskými vilami, z nichž se velké množství nachází v okolí penzionu.

Celoroční aktivity

Brno je druhým největším českým městem a nabízí nepřeberné množství aktivit, rádi Vám s jejich výběrem pomůžeme a poradíme. Disponujeme velkým množstvím turistických rádců, které Vám rádi zapůjčíme, jiné jsou zdarma, mapky si můžete i zakoupit.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Veškeré další informace jsou k nalezení na našich internetových stránkách.

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj - od 400,- Kč/noc
dvoulůžkový pokoj - od 700,- Kč/noc
třílůžkový pokoj - 1000,- Kč/noc
čtyřlůžkový pokoj - 1200,- Kč/noc

Slevy

při delším pobytu, při pobytu více osob

Doplňující informace o ubytování a cenách

Podrobný ceník je uvedený na internetových stránkách penzionu.


Kontakt Penzion Ami Penzion Ami levné ubytování Brno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti