Chlumecký dvůr

na Penziony.cz
od roku 2014
Chlumek 9, Měřín
Kapacita: 28 osob
Cena: 400 - 500 Kč
min. delka 1 denChlumecký dvůr se nachází na okraji malebné vesničky Chlumek, v blízkosti městyse Měřín. Objekt stojí na klidném místě v absolutním soukromí. Usedlost tvoří uzavřený dvůr, organicky propojující obytnou a hospodářskou část se společenskými prostory a místem určeným výhradně pro sportovní vyžití. Vše na www.chlumeckydvur.cz .Doporučuji pobyt: pro rodiny s dětmi tak i pro skupiny.

Umístění a dostupnost objektu

Obec Chlumek se nachází v malebném prostředí v ideální, 5 km od městyse Měřín,6 km od sjezdu z D1 exit 134 km Měřín, v ideální dostupnosti měst historických měst - 14 km od Velkého Meziříčí, 22 km od Třebíče a 24 Km od Jihlavy 24 km od Žďáru nad Sázavou. Dostupnost – autem – autobusem.

Vybavení objektu

V objektu se nachází vždy v 1. patře komfortní čtyři 3-lůžkové pokoje a tři samostatné apartmány/5-lůžkový,4-lůžkový a 7-lůžkový/. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny kuchyní, koupelnou a WC. Objekt je centrálně vytápěn ústředním topení s regulací tepla pro daný pokoj. Všechny pokoje i apartmány jsou vybaveny LED televizory a možnosti připojení k internetu. V celém dvoře je možnost využít bezdrátové wifi připojení.

Služby

V objektu Chlumeckého dvora je pro hosty společenská místnost, tělocvična pro badminton, basketbal, volejbal, herna pro děti a venkovní pískoviště. Je možné si zapůjčit si kola. K dispozici je venkovní ohniště s posezením, malý gril. Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyni, venkovní ohniště s posezením, malý gril. Dětská postýlka k dispozici.

Parkování

Parkování v objektu

Stravování

Stravování - prodejna smíšené zboží v obci Chlumek - cukrárna, pošta, drogerie, lékárna - Měřín, restaurace U kohouta a Klas - Měřín, Formanka - Stránecká Zhoř, Kolnička – Luka nad Jihlavou, Jelínkova vila – Velké Meziříčí.

Letní aktivity

Koupání- rybník v Černé 6 km, koupaliště – Velké Meziříčí 14 km, Luka nad Jihlavou 9 km, Třebíč 22 km, Jihlava 24 km.Turistika – Bálinské údolí, hrad Rokštejn, zámek,Velké Meziříčí, zámek Brtnice, historické centrum Třebíče, Jihlava,Telč, Zelená hora Žďár na Sázavou, ZOO Jihlava, CHKO Třebíčsko, Dědkovská hora. Turistika, houbaření, rybolov,golf - Svratka a Telč. Aquapark - Jihlava

Zimní aktivity

Sjezdovka – Měřín 4km, Fajtův kopec - Velké Meziříčí 14 km, sjezdovka -Luka nad Jihlavou 9 km, běžecké tratě-Nové Město na Moravě 29km. Vycházky po okolí.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Do areálu je zakázán vstup se zvířaty jako je pes, kočka, ostatní domácí zvířata a mazlíčci.


Kontakt Chlumecký dvůr Chlumecký dvůr levné ubytování Měřín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti