Ubytování U černých ovcí

Horní Lhotice 25, Kralice nad Oslavou
Kapacita: 10 (8+2osoby na přistýlce) osob
Cena: 1300 - 1700 Kč
min. delka 1 denPokud chcete svůj volný čas strávit v přírodě, podívat se na domácí zvířata, zajezdit si na koních, v sezóně se účastnit medobraní nebo budete jen tak projíždět, nabízíme vám ubytování ve stylové celoročně obyvatelné staré vesnické chalupě z kamenného zdiva, ležící na na cyklo i hipostezce, která se nachází na okraji maličké malebné obce Horní Lhotice u Kralic nad Oslavou. Chalupa je plně vybavená převážně dobovým nábytkem a poskytuje 8 lůžek ve třech ložnicích + 2 přistýlky ve společenské místnosti. Dále se zde nachází společenská místnost s kamny, kuchyň a koupelna s WC. Hostům je k dispozici vlastní zatravněný pozemek se zděným venkovním posezením s krbem. Pro děti tady máme trampolínu, nafukovací bazén, houpací lodičku a pískoviště s kuchyňkou. Naši hosté si od nás mohou vypůjčit nafukovací kánoi - Pálavu.

Umístění a dostupnost objektu

Na okraji vesničky Horní Lhotice, 6 km od Náměště nad Oslavou a 35 km od Brna. Dům leží na hipo a cyklo stezce. Obchod a restaurace 2 km.

Vybavení objektu

Kuchyně je vybavená plynovým sporákem s elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou, rychlovarnou konvicí, lednicí a veškerým kuchyňským nádobím. V koupelně je vana, umyvadlo, záchod a pračka. Ve společenské místnosti je televivze, DVD. Je zde připojení k WIFI. Vytápění: V chalupě je možné topit 2 krbovými kamny, nebo ústředním topením na plyn.

Pokoje

První ložnice se nachází v podkroví. K dispozici jsou zde 4 lůžka. V druhé podkrovní ložnici se nachází jedno dvojlůžko. V přízemí je koupelna se záchodem, kuchyň a za kuchyní je třetí ložnice s dvojlůžkem. Dále se v chalupě nachází samostatná společenská místnost ve které je možnost 2 přistýlek.

Služby

Ustájení vašeho koníka: 100Kč na den (včetně krmení) Možnost ubytování ve vlastním stanu: 50Kč na den Možnost ubytování v teepee v ohradě: 100/teepee Koňské programy: (Všechny programy v naší nabídce lze individuálně upravit dle vašich požadavků.) * Rodinný program/doba trvání: 45min/cena: 200Kč/ za celou rodinu * Koňský program pro jednotlivce – začátečníci/doba trvání: 60 min/cena: 200Kč * Koňský program pro jednotlivce – pokročilí/doba trvání: 90min/cena: 300 Kč * Koňská miniškolka pro děti 5-12 let/ doba trvání: 30 min/cena: 120Kč

Parkování

Před domem.

Stravování

K dispozici je plně vybavená kuchyň. Ve 2km vzdálených Kralicích nad Oslavou je prodejna s potravinami a základním drogistickým zbožím, hospoda a restaurace kde si můžete dát polední menu. Eventuálně je možný nákup v Penny v 6 km vzdálené Náměšti nad Oslavou.

Letní aktivity

Koupání, rybolov - 1,5km, Možnosti výletů: zámek s oborou Náměšt nad Oslavou, kozí farma Lesní Jakubov, památník Bible Kralické, Dalešická přehrada, Mohelenská hadcová step, údolí Oslavy se zříceninami hradů Levnov, Lamberk.

Celoroční aktivity

Chováme ovečky, koně, prasátka Kune Kune, slepice a včely. Jsme farma v ekologickém zemědělství a naše zvířata se snažíme chovat co nejblíže jejich přirozeným podmínkám. Můžete se u nás podívat na naše zvířata, zajezdit si na koních a v sezóně se účastnit medobraní.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Naše souřadnice: 49.207201, 16.221221

Celoroční ceny

Silvestr - pronajímáme pouze celou chalupu, minimální pobyt 2 noci, max. počet osob - 10
Cena za noc: 2500Kč/chalupa/noc

Letní sezóna

Letní sezóna (červen-září)
Během prázdnin pronajímáme pouze celou chalupu - týdenní pobyty - možnost zkráceného pobytu, pokud nebude obsazen týdenní termín 14 dní před nástupem
Cena za týden: 9800Kč/chalupa
Zkrácený pobyt: cena při pobytu na 1 noc -1700Kč/ noc, cena při pobytu 2 a více nocí: 1500Kč/chalupa/noc

Zimní sezóna

Zimní TOPNÁ sezóna
Cena za chalupu:1300Kč/chalupa/noc, příplatek 100Kč/kamna/noc
nebo 350Kč/osoba/noc, příplatek 100Kč/kamna/noc

Mimo sezónu

Cena mimo letní sezónu (říjen - květen):
Cena za chalupu: při pobytu na 1 noc - 1500Kč/chalupa/noc, cena při pobytu 2 a více nocí: 1300Kč/chalupa/noc
nebo 350Kč/osoba/noc

Slevy

Mimo sezónu: děti do 3 let 50% sleva

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena je včetně povlečení a ručníků.
Stornopodmínky: rezervační záloha na ubytování je 50% z celkové ceny - záloha je vratná v plné výši v případě zrušení objednávky min 30 dní před nástupem. Při zrušení rezervace do 14 dnů před nástupem bude vráceno 50% zálohy, při pozdějším zrušení je záloha nevratná.
Příjezd po 15 hodině v den nástupu, odjezd do 11 hodiny v den odjezdu. (nebo dle osobní domluvy)
Příplatek za energie v topné sezóně (100Kč/kamna/noc)
Mimo sezónu: děti do 3 let 50% sleva
Pes: ano: 30Kč na den (v případě pronájmu celé chalupy je ubytování pro vašeho pejska v ceně)
Dům Vám předáme uklizený a v pořádku a věříme, že jej takto od Vás i převezmeme. (Pokud se nechcete při odjezdu obtěžovat úklidem, zajistíme úklid za Vás za 300,- Kč.)
Možnost ubytování ve vlastním stanu na pastvině: 50Kč/stan
Možnost ubytování v teepee v ohradě: 50/noc/osoba


Kontakt Ubytování U černých ovcí Ubytování U černých ovcí levné ubytování Kralice nad Oslavou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti