Buchlovský Dvůr

na Penziony.cz
od roku 2011
Polesí 861, Buchlovice
Kapacita: 12+ přistýlky osob
Cena: 1000 - 1600 KčPenzion Buchlovský dvůr, skrytý v samém srdci mystických Chřibů pod tajemným hradem Buchlov, je oázou pro návštěvníky regionu Slovácko hledající pohodu pro svou znavenou duši i tělo. Jiskřivý vzduch, naplněný vůní zdravých lesů, terény vybízející k různým sportovním aktivitám a zázemí s nádechem historie. Účelně vybavený penzion nabízí prostor pro strávení rodinné dovolené. Stane se výchozím bodem Vašich výprav za historií a poznáním, či základnou, ze které budete vyrážet po nepřeberném množství turistických a cyklistických tras na zajímavé výlety po okolí. Na své si přijdou také milovníci houbaření, místní lesy jsou považovány za houbařsky nejatraktivnější lokalitu v širokém okolí a ukrývají ty největší exempláře. V zimním období jsou okolní terény vhodné na běžky, či lyže. Rybník u penzionu poslouží jako přírodní kluziště. Pro ty největší lenochy, dychtící však po poznání, jsou vhodné atraktivní výlety balonem či vrtulníkem po krásách Slovácka. Lákavým zážitkem pro návštěvníky se jistě stanou mnohé kulturní akce na hradě samém či v okolí (divadla, koncerty, jarmarky, folklór)

Umístění a dostupnost objektu

Penzion je umístěn přímo pod hradem Buchlov ( cca 100 m )

Vybavení objektu

4 apartmány. Pro všechny hosty penzionu je připravena velká společenská místnost v rustikálním stylu s krbem, starodávnou pecí a tradičním šporákem, na kterém se dají vykouzlit nevšední místní speciality. Příjemné posezení u ohně znásobí atraktivita historických kamenných zdí. Terasa Vám pak nabídne přímo pohádkový výhled. V přízemí je dále k dispozici recepce, úschovna kol, lyží a dalšího sportovního vybavení. Na zahradě se nachází rybník, u něj ohniště s posezením.

Pokoje

Nabízíme stylové ubytování ve čtyřech pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Všechny pokoje mají také vybavenou kuchyňskou linku s lednicí a plotnou, jídelní stůl s židlemi a televizí.

Služby

Pokojový servis

Parkování

Parkování přímo u penzionu

Stravování

Možnost vlastního vaření. Nabídka snídaní. 100 m od penzionu se nachází restaurace a hospoda s možností celodenního stravování

Letní sezóna

Ceník sezona od 1.7. do 31.8.2019

Dvoulůžkový apartmán ECONOMY 1170 Kč/2 osoby/noc/včetně snídaně
Dvoulůžkový apartmán STANDARD 1470 Kč/2 osoby/noc/včetně snídaně
Čtyřlůžkový apartmán STANDARD 2640 Kč/4 osoby/noc/včetně snídaně
Dvoulůžkový apartmán COMFORT 1770 Kč/2 osoby/noc/včetně snídaně
Cena přistýlky 435 Kč/osoba/noc/včetně snídaně

Mimo sezónu

Ceník mimo sezonu od 1.1.do 30.6.a od 1.9.do 31.12.2019

Dvoulůžkový apartmán ECONOMY 1000 Kč/2 osoby/noc
Dvoulůžkový apartmán STANDARD 1300 Kč/2 osoby/noc
Čtyřlůžkový apartmán STANDARD 2300 Kč/4 osoby/noc
Dvoulůžkový apartmán COMFORT 1600 Kč/2 osoby/noc
Cena přistýlky 350 Kč/osoba/noc


Kontakt Buchlovský Dvůr Buchlovský Dvůr levné ubytování Buchlovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti