Penzion Stařa

na Penziony.cz
od roku 2020
Hodonínská 1314, Svatobořice - Mistřín
Kapacita: 20 osob
Cena: 500 - 650 Kč
min. delka 1 denPenzion Stařa je nově postavený rodinný penzion, který se nachází na Jižní Moravě ve vinařské v obci Svatobořice-Mistřín. Krásná krajina „Moravského Toskánska“ je vhodná jak pro cykloturistiku tak pro rodiny s dětmi.

Umístění a dostupnost objektu

Nacházíme se mezi Kyjovem a Hodonínem. Na začátku Mistřína (směr od Hodonína).

Vybavení objektu

Všechny naše pokoje jsou vybaveny: - velkou manželskou postelí - vlastní koupelnou (s WC a sprchovým koutem) - internetem a TV. -Všem hostům je k dispozici společenská místnost, kde je jak možnost posezení tak i relaxace. -Venkovní posezení, které se nachází vedle budovy. -Posezení u krbu s možností grilování. -Úschovna kol určená pro cyklisty s dílnou na případný servis kol.

Pokoje

Pokoj č.1 Dvou až třílůžkový Je umístěn v přízemí a je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV a wifi. V přízemí je též umístěná sdílená kuchyňka s plynovým vařičem, mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. Pokoj č.2 Dvou až třílůžkový Je umístěn v přízemí a je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV a wifi. V přízemí je též umístěná sdílená kuchyňka s plynovým vařičem, mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. Pokoj č.3 Apartmán Šestilůžkový Je umístěn v přízemí skládá se ze dvou pokojů, čtyřlůžkového a dvoulůžkového, každý pokoj má TV a wifi a je vybaven společným sociálním zařízením a velkou terasou. V přízemí je též umístěná sdílená kuchyňka s plynovým vařičem, mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. Pokoj č.4 Dvou až třílůžkový Je umístěn v 1.patře a je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV a wifi. V 1.patře je též umístěná sdílená kuchyňka s mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. Pokoj č.5 Dvou až třílůžkový Je umístěn v 1.patře a je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV a wifi. V 1.patře je též umístěná sdílená kuchyňka s mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. Pokoj č.6 Apartmán Pětilůžkový Je umístěn v 1.patře skládá se ze dvou pokojů, třílůžkového a dvoulůžkového, každý pokoj má tv a wifi a je vybaven společným sociálním zařízením. Součástí apartmánu je kuchyňka s elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. Pokoj č.7 Dvoulůžkový Je umístěn v 1.patře a je vybaven vlastním sociálním zařízením, tv a wifi. V 1.patře je též umístěná sdílená kuchyňka s mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí.

Služby

Ubytování, stravování, parkoviště přímo před budovou, prodej vína od místních vinařů, venkovní posezení, úschovna kol s dílničkou, zahrada pro děti, zahradní krb s posezením.

Parkování

K dispozici je zdarma uzavřené parkoviště přímo před penzionem, které hlídá kamerový systém.

Stravování

Po předchozí domluvě možnost snídaně. Cena 100 Kč.

Letní aktivity

Koupaliště: Kyjov (7 km), Dubňany (7 km), Bohuslavice (biotop) (11 km), Vracov (14 km), Hodonín (15 km) Cyklostezky: Celá krajina je doslova přeplněna cyklostezkami od našeho penzionu můžete přímo vyrazit na kole a napojit se na 900 m vzdálenou cyklostezku Kyjov-Mutěnice a z té se napojit na další trasy.

Zimní aktivity

V zimě je možnost využít okolních lyžařských areálů: Osvětimany (20 km), Stupava (27 km), Břestek (36 km). Aquaparky a kryté bazény:Hodonín (15 km), Uherské Hradiště (38 km), Pasohlávky (55 km), Uherský brod (54 km)

Celoroční aktivity

Mnoho hostů z ČR a zahraničí k nám jezdí fotografovat takzvaně „Moravské Toskánsko“. Jedná se o specificky zvlněná pole, která tvoří jedny z nejhezčích míst pro focení krajiny v ČR. Památky a zajímavá místa v okolí: Renesanční radnice a náměstí Kyjov (7 km), Zámek Milotice (7 km), Bukovanský mlýn (9 km),Ratíškovická železnice (11 km), Zoo Hodonín (14 km), Baťův kanál Hodonín (16 Km), Skanzen Strážnice (28 km),Farma Na Haldě (28 km), Lednicko-Valtický areál (34 km), Hrad Buchlov (35 km), Zámek Buchlovice 35 (km), Kovozoo Staré Město (34 km) Živá voda Modrá (37 km)

Letní sezóna

1 osoba/1 noc (1 osoba na dvou nebo třílůžkovém pokoji) 650,- Kč
2 osoby/1 noc (2 osoby na dvou nebo třílůžkovém pokoji) 1000,- Kč

Zimní sezóna

1 osoba/1 noc (1 osoba na dvou nebo třílůžkovém pokoji) 650,- Kč
2 osoby/1 noc (2 osoby na dvou nebo třílůžkovém pokoji) 1000,- Kč

Mimo sezónu

1 osoba/1 noc (1 osoba na dvou nebo třílůžkovém pokoji) 650,- Kč
2 osoby/1 noc (2 osoby na dvou nebo třílůžkovém pokoji) 1000,- Kč

Ceny stravování

100 Kč snídaně

Slevy

Přesný a aktuální ceník je na oficiálních stránkách www.penzion-stara.cz

Doplňující informace o ubytování a cenách

1 osoba/1 noc (1 osoba na dvou nebo třílůžkovém pokoji) 650,- Kč
2 osoby/1 noc (2 osoby na dvou nebo třílůžkovém pokoji) 1000,- Kč

Přesný a aktuální ceník je na oficiálních stránkách www.penzion-stara.cz


Kontakt Penzion Stařa Penzion Stařa levné ubytování Svatobořice - Mistřín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti