Rodinný penzion Vlasta

na Penziony.cz
od roku 2019
Pod Strání 120, Zlín
Kapacita: 5 osob
Cena: 1 - 1 Kč
min. delka 2 dnyTřípokojový apartmán v rodinném domě v tichém prostředí okrajové části Zlína-Prštné. Celé ubytování je nekuřácké.

Umístění a dostupnost objektu

Rodinný dům se nachází v západní části města Zlín (směr Otrokovice) v místní části Prštné. Při jízdě od centra Zlína i od Otrokovic odbočíte z hlavní silnice u supermarketu Albert z hlavní cesty, pokračujete rovně přes most přes řeku Dřevnici, za mostem pojedete po hlavní silnici přes náves místní části Prštné kolem Hasičské zbrojnice až na souběžnou ulici s hlavní silnicí – ulice Pod Strání (stále po hlavní). Rodinný dům je po levé straně 4.v řadě – oranžově zbarvený. Má číslo 120.

Vybavení objektu

Trojpokojový byt se nachází ve druhém podlaží dvougeneračního rodinného domu. Uvedený byt má společný vchod do domu s majiteli do chodby domu, odkud se po cca 18 schodech vchází do samostatného 3pokojového bytu ve druhém podlaží. Tady je k dispozici vybavená kuchyň (lednice s mraznicí, myčka, trouba, mikrovlnka, sklokeramická deska, rychlovarná konvice, multifunkční vařič, veškeré nádobí). Kuchyň je spojená s obývacím pokojem. Dále je k dispozici ložnice s manželskou postelí a dětský pokoj se třemi postelemi. Samozřejmostí je koupelna s WC, vanou a sprchou.

Pokoje

Apartmán pro ubytování až 5 osob. Luxusně vybavená kuchyň spojená s obývacím pokojem, dvě ložnice - jedna s manželskou postelí, druhá s patrovou postelí a jednou samostatnou postelí. Samozřejmostí je koupelna s vanou, sprchou a WC.

Služby

Možnost je poskytnutí snídaně za 80Kč. Snídaně sestává z kávy, čaje, pečiva, másla, šunky, salámu, sýru, ovoce, zeleniny, marmelády, jogurtu a mysli. Cena za ubytování pejska je 50/den. Je možné i zapůjčení zahradního grilu. Je možné i využití venkovního bazénu.

Parkování

Parkování je zajištěno na soukromém pozemku majitelů domu, kde jsou k dispozici 4 parkovací místa. Kola je možné uskladnit v garáži nebo v kůlně.

Stravování

Restaurace přímo v Prštném Indická restaurace Puskar – tř.T.Bati 165 (vhodné pro děti) Restaurace u Kajmana – L.Váchy 128 (vhodné pro děti) Restaurace a pivnice U Osla – L.Váchy 517 (vhodné pro děti) Jinak spousta restaurací v dostupnosti 2km v centru města Zlín nebo v jeho blízkosti.

Letní aktivity

12 nejnavštěvovanějších míst Zlínského kraje: 1. ZOO LEŠNÁ – 10,8km 2. HRAD BUCHLOV – 39,3KM 3. VALAŠSKÉ MUZEUM V PŘÍRODĚ ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – 68,2KM 4. KVĚTNÁ ZAHRADA KROMĚŘÍŽ – 34,3KM 5. LUHAČOVICE – 30,4KM 6. HOSTÝN – 39KM 7. BAROKNÍ ZÁMEK BUCHLOVICE – 34,4KM 8. PULČÍNSKÉ SKÁLY – 41,1KM 9. BATŮV KANÁL – 21,5KM 10. ARCHEOSKANZEN MODRÁ – 27,1KM 11. HRAD LUKOV – 16,2KM 12. WELLNESS HOTEL HORAL – 70,9KM Hrad Malenovice – 4,4KM Muzeum Hrad Malenovice Zlín Muzeum Samohýl Motor Zlín Muzeum Obuvnické Zlín Zámek ZLIN Muzeum Jihovýchodní Moravy Zlín 14/15 budova¨ Baťův mrakodrap Architektura Zlín – baťovské domky Státní zámek Vizovice Rudolf Jelínek, a.s. – Distillery Land

Zimní aktivity

Vyhlášeným lyžařským místem v okolí Zlína je skiresort Rusava. Sjezdovky disponují dvěma vleky a možností umělého zasněžení. V areálu se nachází dostatek ubytovacích i parkovacích kapacit. Nachází se zde i dostatek restaurací i půjčoven. Dalším lyžařským střediskem nedaleko Zlína je rekreační středisko Trnava, které nabízí 4 perfektně udržované sjezdovky o celkové délce 1 km. Lyžaře na kopec vytáhnou dva velké a dva dětské vleky. Dalším lyžařským místem ve Zlínském kraji je středisko Stupava. Nachází se nedaleko Uherského Hradiště. Areál nabízí celkem 5 sjezdovek a 4 vleky. Posledním horským střediskem, které můžeme doporučit, je skiareál Troják mezi obcemi Hošťálková a Rajnochovice. Hostýnské Vrchy nabídnou skvělé sportovní vyžití sjezdovým i běžkovým lyžařům. Areál Troják nabízí celkem 5 vleků a celkem 6 km strojově upravovaných sjezdovek. Pokud milujete delší pobyt na kopcích, můžete si vybrat některý z vysoko položených skiresortů Zlínského kraje. Jedním z nich je Soláň. Ještě výše jsou ale usazené Pustevny. Okolí obce Horní Bečva nabízí několik skvělých lokalit pro lyžování. Blíže městu se nachází resort Rališka. Nabízí celkem 4 sjezdovky, vlek, dětský vlek a lanovku. Dalším, vzdálenějším skiareálem je středisko u Sachovy studánky. Jedny z nejlepších skiareálů Zlínska se nachází na východě kraje, nedaleko hranic se Slovenskem. Na zimní dovolenou se můžete vydat třeba do resortu Karolinka. Nedaleká obec Velké Karlovice nabízí dva neméně kvalitní areály. Blíže obci se nachází Kyčerka. Lyžařům nabízí téměř 2,5 km sjezdovek a 9 vleků.. O něco dále na východ se nachází skiareál Razula. Areál nabízí celkem 3 sjezdovky, které dohromady měří téměř 2 km. Všechny sjezdovky jsou opatřeny vleky a na nejdelší z nich se díky osvětlení dá lyžovat i v noci.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ke kůlně přiléhá krytá pergola s nábytkem na letní posezení a kousek dál je pak zastřešený bazén 6x4m, který je možné v případě hezkého počasí taktéž využít. Na zahradě nechybí ani koutek pro děti se skluzavkou, pískovištěm a houpačkami.

Letní sezóna

Termín 1. června 2020- 30. září 2020
Cena za 1 noc při obsazenosti
1 os. 2 os. 3 os. 4 os. 5 os.
Apartmán [3+1] 1 320 Kč 1 320 Kč 1 436 Kč 1 568 Kč 1 650 Kč

Zimní sezóna

Termín 1. ledna 2020 - 31. května 2020
Cena za 1 noc při obsazenosti
1 os. 2 os. 3 os. 4 os. 5 os.
Apartmán [3+1] 1 200 Kč 1 200 Kč 1 305 Kč 1 425 Kč 1 500 Kč

Mimo sezónu

Termín 1. října 2020 - 31. prosince 2020
Cena za 1 noc při obsazenosti
1 os. 2 os. 3 os. 4 os. 5 os.
Apartmán [3+1] 1 200 Kč 1 200 Kč 1 305 Kč 1 425 Kč 1 500 Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Celé apartmá je nekuřácké.
Ubytovací poplatky jsou v ceně ubytování.
Cena za snídani je 80Kč. Snídaně sestává z kávy, čaje, pečiva, másla, šunky, salámu, sýru, ovoce, zeleniny, marmelády, jogurtu a mysli.
Cena za ubytování pejska je 50/den.


Kontakt Rodinný penzion Vlasta Rodinný penzion Vlasta levné ubytování Zlín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti