Penzion BalonCentrum

Břestek 316, Břestek
Kapacita: 20 + 8 osob
Cena: 700 - 700 Kč
min. delka 1 denPenzion restaurant BalonCentrum Břestek se nachází na úpatí chřibů pod hradem Buchlovem.Je ideálním místem pro firemní akce, teambuilding, konference a relaxační pobyty s možností vyhlídkových letů horkovzdušným balonem.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v podhůří Chřibů přibližně 10km od okresního města Uherského Hradiště. Nabízí možnost rozmanitých akcí od soukromých dovolených, oslav, svateb až po firemní akce jako teambuilding a prezentace. Spolu s ubytováním v blízkosti krásné a klidné přírody je ideálním místem pro lety horkovzdušným balonem, kde největšího provozovatele v České Republice máte přímo pod "nosem". Kapacita pensionu je 20 lůžek s možností 8 přistýlek.

Vybavení objektu

Restaurace, wifi, salonek, terasa, dětský koutek, bar, TV

Pokoje

Na výběr máte ze 4 čtyřlůžkových a 2 dvoulůžkových pokojů. Každý z pokojů je vybavený sprchou, toaletou, LCD televizí a klimatizací. Po celém penzionu se připojíte bezdrátově k internetu prostřednictvím WI-FI.

Služby

Lety horkovzdušným balonem, skákací hrad, trampolina

Parkování

Parkoviště možno k využití přímo u BalonCentra.

Stravování

Hlavní nabídka se skládá z české kuchyně a mimo to nabízíme možnost zažitkové gastronomie.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Obec Břestek se nachází ve Zlínském kraji, v regionu Slovácko necelých 10 km západně od Uherského Hradiště. Leží na úpatí Chřibů v nadmořské výšce 238 m v malebném údolí Zlechovského potoka. Nachází se na spojnici mezi obcemi Buchlovice a Velehrad, obcemi s nejvýznamnějšími památkami regionu. Je oblíbenou chatařskou oblastí chřibského předhůří. Obec je členem sdružení Mikroregion Buchlov a Region Slovácko.

Celoroční ceny

1. os/noc 700,-
2. os/noc 1300,-
3. os/noc 1800,-
4. os/noc 2200,-

Slevy

Děti do 2 let zdarma
Děti do 6 let 50% sleva ( 350,- Kč ) na přistýlce


Kontakt Penzion BalonCentrum Penzion BalonCentrum levné ubytování Břestek kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti