Penzion Na Dlouhé

Dlouhá 261, Uherské Hradiště
Kapacita: 17 osob
Cena: 350 - 690 Kč
min. delka 1 denNabízíme kvalitní ubytování přímo v centru Uherského Hradiště nejen pro náročné. Disponujeme celkem 5 pokoji s kapacitou 13, včetně přistýlek až 17 lůžek, přičemž jeden z pokojů je apartmánového typu. Každý pokoj je unikátní svým prostorovým uspořádáním, vybavením a půdorysem. Penzion byl dokončen v dubnu v roce 2013, můžete se tedy na zbrusu nové pokoje.

Umístění a dostupnost objektu

Centrum Uherského Hradiště

Vybavení objektu

Vlastní parkoviště, stojany na kola, půjčovna kol.

Pokoje

Ubytování je určeno nejen pro náročné hosty, individuální cestovatele, páry, rodiny či větší skupiny hostů. Pokoje jsou standartně vybaveny LCD TV se satelitním a pozemním příjmem, bezdrátovým připojením na internet, minibarem, vlastním sociálním zařízením se sprchou, podkrovní pokoje jsou vybaveny klimatizací.

Služby

Půjčovna kol.

Parkování

Parkování je zajištěno ve vnitřním parkovišti penzionu.

Stravování

Pro skupinové objednávky zajistíme snídaně, polopenze a plné penze ve spolupráci s Restaurací ve Starém Obchodě, vzdálené necelých 20 metrů od budovy penzionu. Naši hosté získávají automaticky během svého pobytu u nás 10% slevu na jakékoli jídlo v Restauraci ve Starém Obchodě. Pro individuální hosty zajišťujeme snídaně ve spolupráci se Skanal Bar, vzdáleného 3 min. chůze od budovy penzionu. Penzion se nachází v centru Uherského Hradiště, hosté mají tedy možnost výběru z velkého množství restaurací a barů.

Celoroční ceny

Stejné ceny po celý rok.

Letní sezóna

Stejné ceny po celý rok.

Zimní sezóna

Stejné ceny po celý rok.

Mimo sezónu

Stejné ceny po celý rok.


Kontakt Penzion Na Dlouhé Penzion Na Dlouhé levné ubytování Uherské Hradiště kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti