Ubytování u Haicerů

na Penziony.cz
od roku 2018
Polní 1437, Strážnice
Kapacita: 18 osob
Cena: 250 - 400 Kč
min. delka 1 denPoskytujeme příjemné ubytování v klidné části města Strážnice. V rekonstruovaném domě nabízíme až 18 ubytovacích lůžek situovaných ve třech samostatných pokojích s plně vybavenými kuchyňskými linkami a apartmánem se samostatnou kuchyňkou s možností přípravy jídla. Každý pokoj včetně apartmánu disponuje sociálním zařízením (toaleta, sprchový kout), TV, bezplatným připojením k internetu(Wi-Fi)

Umístění a dostupnost objektu

Objekt je umístěn v klidné části města Strážnice na ulici Polní v blízkosti cyklostezky Radějov směrem na Bílé Karpaty. GPS: 48.8929111N 17.3169039E

Vybavení objektu

Objekt disponuje pěti pokoji (apartmán 2 pokoje) + 3 pokoje, uzavřeným átriem, které nabízí osvěžení v bazénu, venkovní sprchu, posezení pod pergolou a dále krytým posezením před apartmánem. Společenská místnost ve sklepení s možností posezení při nepříznivém počasí. Ve sklepení je dále místnost přístupná z parkoviště určena k uložení kol. Součástí objektu je parkoviště.

Pokoje

Pokoje disponují plně vybavenými kuchyňskými linkami (indukční vařič, lednice), sociálním zařízením (toaleta, sprchový kout), TV, skříněmi, stoly. Apartmán, který se skládá ze dvou pokojů (každý pokoj má samostatný vstup z átria) má samostatnou kuchyňku a předsíň. V celém objektu je k dispozici bezplatné připojení k internetu (Wi-Fi)

Služby

V průběhu Vašeho pobytu jsme připraveni zabezpečit vaše požadavky v rámci našich možností.

Parkování

Vedle objektu je vybudované bezplatné parkoviště pro motorová vozidla hostů

Stravování

dle domluvy

Letní aktivity

Cykloturistika /velké množství cyklostezek, Strážnické vinařské cyklostezky, Baťův kanál - Výklopník/ Plavby lodí po Baťově kanálu Turistika-rozmanité okolí CHKO Bílých Karpat nabízí velké množství výletů. Tipy najdete přímo na nástěnce v penzionu. Koupání-koupaliště ve Strážnici s tobogánem, vodní nádrž Lučina, vodní nádrž Mlýnky, koupaliště ve Zlatnické dolině, aquapark v Uherském Hradišti s tobogánem Golf ve Skalici Rybaření

Zimní aktivity

bruslení /Baťův kanál/ běžkování /CHKO Bílé Karpaty/ lyžování /ski areál Filipov 20km/ turistika, bowling Petrov wellnes/aquapark Uherské Hradiště/

Celoroční aktivity

Přímo ve Strážnici můžete navštívit Skanzen - muzeum vesnice jižní Moravy, Muzeum Strážnice, Strážnický zámek, Baťův kanál. Blízká obec Petrov nabízí posezení ve vinných sklepech v Plžích. Každý rok na jaře pořádá Národní ústav lidové kultury Mezinárodní folklorní festival Strážnice a Folklorní festival Dětská Strážnice. Město Strážnice pořádá Strážnické kulturní léto, kdy po celé léto až do podzimu je možno zhlédnout vystoupení různých skupin a hudebních žánrů, od folklorních až po rockové. V zámeckém parku můžete být přítomni na různých kulturních akcí /Festival Slunce/ a vystoupení skupin různých žánrů. Také tradice pěstování vinné révy je s městem úzce spojena, kořeny má již v ranném středověku.

Celoroční ceny

250,- Kč přistýlka
400,- Kč lůžko
650,- Kč lůžko při obsazení pokoje jednou osobou
1900,- Kč při obsazení apartmánu (až 7 lůžek)

Mimo sezónu

V měsících listopadu, prosinci, lednu, únoru, březnu (ceny lze ponížit v závislosti na počtech ubytovaných a délce pobytu pro firemní zaměstnance)

Slevy

při pobytech delších než dvě noci

Doplňující informace o ubytování a cenách

možnost pronájmu celého objektu...k pobytům, pro rodinné akce, skupiny cyklistů a pro teambuilding malých firem.


Kontakt Ubytování u Haicerů Ubytování u Haicerů levné ubytování Strážnice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti