Vinařský dům

Sadová 1399, Velké Bílovice
Kapacita: 45 osob
Cena: 650 - 850 Kč
min. delka 1 denVítá vás Vinařský dům, moderní symbióza restaurace, penzionu a vinařského provozu v největší vinařské obci České Republiky – ve Velkých Bílovicích. Vinařský dům nabízí skvělý pobyt v útulném penzionu, vynikající pokrmy v příjemné restauraci s barem a letní zahrádkou a samozřejmě krásná vína Vinařství Petr Skoupil.

Umístění a dostupnost objektu

Vinařský dům je budován ve sklepní části obce zvané Belegrády, která je od Velkých Bílovic vzdálená necelých 0,5 km. Díky svojí poloze v části vinných sklepů, máte nezapomenutelný výhled do vinic Velkopavlovické vinařské podoblasti na jedné straně a na panoráma Pálavy na straně druhé. Široká nabídka služeb – ubytování v útulných a pohodlných pokojích, restaurace s celodenním provozem a s tradiční českou a moravskou kuchyní, pořádání řízených degustací a prodej vína, servis pro cykloturistiku – je obohacena i o prostor a špičkové technické zázemí pro konferenční turistiku, firemní akce a školení.

Pokoje

Penzion Vinařský dům nabízí ubytování v nových, moderně zařízených pokojích. Celková kapacita penzionu je 48 lůžek rozdělených do čtrnácti pokojů. Počet pokojů:14 2 x pětilůžkový pokoj 5 x čtyřlůžkový pokoj 1 x třílůžkový pokoj 6 x dvojlůžkový pokoj Každý pokoj je vybavený koupelnou se sprchovým koutem, WC, barevnou televizí a WiFi.

Služby

Za vínem se jezdí do Velkých Bílovic Přijďte poznat a ochutnat vína Vinařství Petr Skoupil, a.s. Degustační večery s odborníky pořádáme v našem salonku, kde si nejlépe vychutnáte chuť našich vín. Řízená degustace I: 6 vzorků vín, voda, sýrový talíř, pečivo, láhev vína z degustovaných vín pro Vás Cena: 455,-/osoba Řízená degustace II: 10 vzorků vín, voda, sýrový talíř, pečivo, láhev vína z degustovaných vín pro Vás Cena: 575,-/osoba Řízená degustace III: 14 vzorků vín, voda, sýrový talíř, pečivo, láhev vína z degustovaných vín pro Vás Cena: 695,-/osoba Řízená degustace IV - ALL INCLUSIVE: 16 vzorků vín, voda, teplý a studený bufet, pečivo, láhev vína z degustovaných vín pro Vás, další víno dle výběru z degustace Cena: 1.000,-/osoba

Stravování

Restaurace Vinařský dům pro Vás připravuje skvělá a chutná jídla, která mohou být doprovázena našimi lahodnými víny. Pro naše hosty připravujeme především tradiční moravskou kuchyni i speciality. Dle přání připravíme našim hostům nevšední zážitkovou gastronomii. Specializujeme na snoubení jídla a vína. Díky variabilitě uspořádání míst je restaurace a salonek ideálním místem pro pořádání rodinných a firemních oslav a svateb. Kapacita restaurace: 110 míst Venkovní zahrádka: 24 míst Posezení u grilu: 18 míst Salónek: 50 míst

Celoroční aktivity

Prohlídka moderních prostor vinařství Jak se dělá víno? Podívejte se do kuchyně Vinařství Petr Skoupil a poznejte tajemství chuti našich vín. Během prohlídky budete moci degustovat 6 vzorků vín přímo z tanku. Cena: 200,- / osoba Výlet do vinohradu Procházka po krásách okolí Velkých Bílovic, ukážeme Vám naše vinice, budete moci se zúčastnit sběru hroznů, doba výletu cca 1 hod. Cena: 100,- / osoba

Doplňující informace o ubytování a cenách

Jako centrum kongresové turistiky slouží také Vinařský dům. V salonku je k dispozici kompletní prezentační technika – 2x projektor, 2x plátno, flipchart, ozvučení. Variabilita uspořádání sezení umožňuje konání seminářů, školení, prezentací a dalších akcí až pro 100 osob. Zajištění coffe breaků, obědů a večeří je samozřejmostí.

Celoroční ceny

Penzion Vinařský dům nabízí ubytování v nových, moderně zařízených pokojích. Celková kapacita penzionu je 48 lůžek rozdělených do čtrnácti pokojů.

Počet pokojů:14
2 x pětilůžkový pokoj
5 x čtyřlůžkový pokoj
1 x třílůžkový pokoj
6 x dvojlůžkový pokoj

Každý pokoj je vybavený koupelnou se sprchovým koutem, WC, barevnou televizí a WiFi.

Ceník ubytování
Dvoulůžkový pokoj: 1.500,- / noc
Třílůžkový pokoj: 1.800,- / noc
Čtyřlůžkový pokoj: 2.200,- / noc
Pětilůžkový pokoj: 2.450,- / noc

Cena ubytování je za plně obsazený pokoj. V případě menšího počtu osob na pokoji se cena liší. V ceně ubytování je snídaně, hlídané parkoviště, úschovna jízdních kol a poplatek obci.

Ceny stravování

Stravování
Využijte stravování v celodenně otevřené restauraci, případně využijte možnost polopenze nebo plné penze.

Polopenze 150 Kč
Plná penze 300 Kč

Slevy

Děti do 3 let - ZDARMA


Kontakt Vinařský dům Vinařský dům levné ubytování Velké Bílovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti