Penzion a vinný sklep u Skrášků

na Penziony.cz
od roku 2012
Perná 332, Perná
Kapacita: 10 osob
Cena: 1600 - 1600 Kč
min. delka 2 dnyVítáme Vás v našem rodinném penzionu a vinném sklepu U Skrášků.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v malebné obci Perná. Perná je vinařská obec, patřící do CHKO Pálava, ležící na úpatí pálavských vrchů, v klínu překrásných vápencových skal, uprostřed bohatých vinohradů v nejteplejší části jižní Moravy, 6 km od historického města Mikulov. Perná se nachází 1 km od hlavní silnice Mikulov-Brno, penzion pak v klidné zástavbě obce.

Vybavení objektu

Penzion a vinný sklep U Skrášků nabízí: Dva samostatné 5-ti lůžkové apartmány, každý apartmán má svou vlastní koupelnu, kuchyň, ložnici a podkroví. Před apartmánem je posezení pod zastřešenou terasou s možností grilování a oplocená zahrada pro vyžití Vašich dětí ( houpačky, pískoviště, sportovní potřeby). Po domluvě s majitelem je možnost návštěvy vinného sklípku.

Pokoje

Na penzionu jsou dva 5-ti lůžkové apartmány s televizí a wifi připojením. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a WC. Plně vybavená kuchyně obsahuje lednici, sklo-keramickou desku, odpařovač, rychlovarnou konvici,mikrovlnou troubu. Ložnice a podkroví zajišťují dostatek prostoru pro klidný spánek a uložení všech Vašich věcí.

Služby

Poskytujeme ubytování pro 10 osob. Před apartmánem je posezení pod zastřešenou terasou s možností grilování a oplocená zahrada pro vyžití Vašich dětí ( houpačky, pískoviště, sportovní potřeby). Úschovna kol je samozřejmostí.

Parkování

Parkování je přímo před penzionem.

Stravování

Možnost vlastního vaření. Restaurace se nachází 500 metrů od penzionu.

Letní aktivity

Cykloturistika, pěší tůry, míčové hry, koupání, rybaření...

Zimní aktivity

Lyžování, turistika

Doplňující informace o ubytování a cenách

Těšíme se na Vás.

Letní sezóna

4.7. - 29.8.2020


Apartmán 1600,- / noc

Mimo sezónu

Apartmán 1600,- / noc

Ceny stravování

Možnost vlastního vaření


Kontakt Penzion a vinný sklep u Skrášků Penzion a vinný sklep u Skrášků levné ubytování Perná kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti