Penzion u Zajíců

na Penziony.cz
od roku 2012
Hlavní 114, Dolní Dunajovice
Kapacita: 8 osob
Cena: 280 - 350 Kč
min. delka 1 denPenzion je umístěn v prostorné zahradě rodinného domu se samostatným vchodem. Je vhodný pro rodiny s dětmi. Okolí apartmánů je pečlivě udržované, vnitřní prostory jsou v naprosté čistotě.

Umístění a dostupnost objektu

Obec Dolní Dunajovice je situována na Mikulovsku ve vinařské oblasti pod Pálavskými vrchy (40 km jižně od Brna). Obec leží v údolí, které z východní strany lemuje dominanta - Pálava, hřebeny Dunajovských kopců, pod nimiž se rozprostírají vinohrady a vinné sklípky.

Vybavení objektu

Apartmány mají samostatný vchod, televizor, vybavenou kuchyň, lednici, plynový sporák, varnou konvici, mikrovlnnou troubu, WC a sprchu. K dispozici je zahradní nábytek, možnost grilování.

Služby

V areálu penzionu je zastřešený prostor pro umístění kol. Areál je pokryt přístupným wifi internetem - zdarma. Možnost zapůjčení grilu na dřevěné uhlí. Pro zájemce o koupání je možnost využití bazénu 6x4 v pensionu U Rabatů (cca 400m).

Parkování

Parkování automobilů je možné před rodinným domem na vydlážděném parkovišti mimo silnici, popř. na veřejném parkovišti 100m od objektu.

Stravování

K dispozili je vybyvená kuchyňka s lednicí a plynovým sporákem. Hosté se mohou dobře najíst, či občerstvit ve dvou restauracích a pizzerii poblíž pensionu (cca 200m).

Doplňující informace o ubytování a cenách

V obci je řada firem zajišťujících služby: pekařství, prodejny potravin, cukrárna, nákupní středisko, pošta, zdravotní středisko, lékárna. Hosté se mohou dobře najíst, či občerstvit ve dvou restauracích a pizzerii poblíž pensionu (cca 200m). V obci jsou vybudovány antukové tenisové kurty.

Letní sezóna

1-2 osoby: ...700Kč/noc celkem
více osob:
dospělá osoba ... 300Kč/os./noc
děti od 3 do 15ti let ... 250Kč/os./noc
děti do 3 let ... 150Kč/os./noc

Dlouhodobé pobyty mimo sezónu 220Kč/os/noc
V ceně není zahrnut rekreační poplatek obci 6Kč/os./noc

Mimo sezónu

220Kč/os./noc


Kontakt Penzion u Zajíců Penzion u Zajíců levné ubytování Dolní Dunajovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti