Penzion u Zajíců

na Penziony.cz
od roku 2012
Hlavní 114, Dolní Dunajovice
Kapacita: 8 osob
Cena: 250 - 380 Kč
min. delka 2 dnyPenzion se nachází v turisticky vyhledávané obci Dolní Dunajovice. Tato je situována na Mikulovsku ve vinařské oblasti pod Pálavskými vrchy (40 km jižně od Brna), leží v údolí, které z jedné strany lemuje dominanta - Pálava, z druhé strany hřebeny Dunajovských kopců, pod nimiž se rozprostírají vinohrady a vinné sklípky.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion je umístěn v zahradě za rodinným domem, je vhodný pro rodiny s dětmi. Okolí apartmánů je pečlivě udržované, vnitřní prostory jsou v naprosté čistotě.

Vybavení objektu

Apartmány mají samostatný vchod, televizor, vybavenou kuchyň, lednici, plynový sporák, varnou konvici, mikrovlnnou troubu, WC a sprchu. K dispozici je zahradní nábytek, možnost grilování.

Služby

K dispozici je nadzemní bazén 457 x 107cm, zahradní nábytek s možností venkovního posezení, zděný gril. V areálu penzionu je k dispozici zastřešený prostor pro umístění kol (uvnitř uzamčeného areálu). Areál je pokryt přístupným wifi internetem - zdarma.

Parkování

Pro zaparkování automobilu jsou k dispozici 2 parkovací místa na dlážděném parkovišti před domem, jedno místo na obecním parkovišti do 100m.

Stravování

K dispozili je vybyvená kuchyňka s lednicí a sporákem. Hosté se mohou dobře najíst, či občerstvit ve dvou restauracích a pizzerii poblíž pensionu (cca 200m).

Celoroční aktivity

Novomlýnské nádrže, kemp a aqapark Morávia v Pasohlávkách. Turistické destinace jako Brno, historické město Mikulov, Valtice, Lednice. Znojmo, Vídeň, rakouské Laa an der Thaya se známými termálními koupelemi (15 km). Nedaleko se nachází přírodní rezervace Pálava a Lednicko Valtický areál, který je bohatý na turistické a cyklistické vyžití. V případě velkých veder jsou poblíž koupaliště v Mikulově nebo v Březí. K dispozici je několik desítek km cyklistických stezek, mezi které patří i hojně oblíbená "vinná stezka", která Vás provede po zdejších krásách. Oblíbené je i rybaření u Novomlýnských nádrží či u řeky Dyje. K dispozici jsou antukové tenisové kurty místního tenisového klubu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V obci je řada firem zajišťujících služby: pekařství, prodejny potravin, cukrárna, nákupní středisko, pošta, zdravotní středisko, lékárna. Hosté se mohou dobře najíst, či občerstvit ve dvou restauracích a pizzerii poblíž pensionu (cca 200m).

Letní sezóna

2 osoby v apartmánu - 380Kč/os./noc
více osob v apartmánu - 350Kč/os./noc
děti od 3 do 15ti let - 250Kč/os./noc
děti do 3 let - 50Kč/os./noc

V ceně není zahrnut rekreační poplatek obci 15Kč/os./noc


Kontakt Penzion u Zajíců Penzion u Zajíců levné ubytování Dolní Dunajovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti