Pension u Kališů

na Penziony.cz
od roku 2007
Sklepní 551, Dolní Dunajovice
Kapacita: 8 osob
Cena: 300 - 350 Kč
min. delka 1 denObec Dolní Dunajovice je situována na Mikulovsku ve vinařské oblasti pod Pálavskými vrchy (40 km jižně od Brna). Obec leží v údolí. které z východní strany lemuje dominanta - Pálava, hřebeny Dunajovských kopců, pod nimiž se rozprostírají vinohrady a vinné sklípky.

Umístění a dostupnost objektu

V obci je řada firem zajišťujících služby: pekařství, prodejny potravin, cukrárna, nákupní středisko, pošta, zdravotní středisko, lékárna. Turisté se mohou najíst, či občerstvit v restauracích Praha, Fontána, Pizzerie nebo ve vinárně u Mlýnků. V okolí jsou významné kulturní památky (zámky v Mikulově, Valticích, Lednici), lokality pro rekreaci a rybolov (Novomlýnské nádrže), nové turistické cyklotrasy. Nedaleko pensionu je nový Aqualand Moravia.

Vybavení objektu

televize, na pokojích je lednička, rychlovarná konvice, mikro-vlnka,nezbytné nádobí. Wi-fi zdarma(bezdrátové internet.připojení)

Pokoje

1 x 3 lůžkový pokoj s koupelnou 2 x 2 lůžkový pokoj s koupelnou a terasou

Služby

Venkovní posezení s možností grilování, další posezení u bazénu s trampolínou a pískovištěm, ochutnávka a posezení ve sklípku pod domem.

Parkování

Parkování aut a kol v uzamčeném prostoru ve dvoře.

Letní aktivity

Koupání, turistika, cykloturistika, rybolov.

Letní sezóna

300-350 kč/osoba/den


Kontakt Pension u Kališů Pension u Kališů levné ubytování Dolní Dunajovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti