Chalupa u Čermáků

na Penziony.cz
od roku 2012
Vinařská 74, Zaječí
Kapacita: 14 osob
min. delka 2 dnyChalupa s uzavřeným prostorným dvorem je situována v klidné části obce mimo hlavní komunikaci, jihomoravské vinařské obce. Na dvorku 100 m2 zahradní posezení, pískoviště, houpačka pro děti, možnost grilování. Možnost úschovy kol v uzamykatelném prostoru. Majitel poskytuje ložní prádlo, energie v ceně pobytu. Po dohodě s majitelem za poplatek na místě, možné domluvit návštěvu vinného soukromého sklípku s degustací vína. Pes není povolen.

Umístění a dostupnost objektu

Zastávka ČSAD 50 m, ČD 2,5 km

Vybavení objektu

V nabídce kuchyň: elektrický sporák s pečící troubou, lednička, mrazáček, mikrovlnná trouba, varná konvice, společenská místnost s posezením: lednice, BTV, rádio.. 3x koupelna se sprchou a WC, 1x samostatné WC. V objektu je pitná voda. K dispozici další 2 BTV, internetové připojení - WIFI.

Pokoje

Ložnice 1x 2 lůžka, ložnice 2x 3 lůžka, ložnice 1x 4 lůžka + 2 přistýlky (palandy), 2x televize

Parkování

Parkování před domem v klidné ulici.

Stravování

Vlastní, zařízená kuchyně.

Celoroční aktivity

Koupaliště 7 km v Hustopečích (volejbal, tenis, minigolf, tobogán 71 m, skluzavka 50 m, protiproudový kanál, soustava masážních a relaxačních bazénů s vodotryskem, vodním hřibem, masážními tryskami a podvodním osvětlením pro relaxaci, sauna, masáže, dětské hřiště), koupání v Nových Mlýnech s písečnou pláží 5 km, restaurace 100 m, obchod 250 m, značené cyklostezky. Zaječí se nachází poblíž vodního díla Nové Mlýny, které je známým jihomoravským letoviskem především díky ideálním podmínkám pro rybáře či milovníky vodních sportů. Vinorodá oblast v okolí Pálavy však nabízí návštěvníkům též množství památek a přírodních zajímavostí: Pálava, Dolní Věstonice – archeologická expozice, Mikulov – zámek, Svatý kopeček, Lednicko-Valtický areál, areály vinných sklepů, vinařská turistika, výlety do Rakouska (lázně).

Letní sezóna

cena za objekt /týden... na vyžádání
Pronájem celého objektu.

Zimní sezóna

cena za osobu/den...od 450.-
ceník na vyžádání


Kontakt Chalupa u Čermáků Chalupa u Čermáků levné ubytování Zaječí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti