Penzion 1884

na Penziony.cz
od roku 2015
Poštovní 164, Dolní Dunajovice
Kapacita: 12 osob
Cena: 383 - 450 Kč
min. delka 1 denNově otevřený malý penzion v prostorách selského stavení, jehož základy byly položeny v roce 1884. Obytná část, jakož i přilehlé hospodářské budovy prošly rozsáhlou rekonstrukcí zohledňující původní účel, minulost i historii tohoto stavení. Penzion je situován v samém středu obce v těsné blízkosti tanečního parketu, kde se po celý rok konají různé společenské a kulturní akce.

Umístění a dostupnost objektu

Autem 25 min. z Brna po rychlostní silnici R52. Autobusová zastávka cca 50 m od penzionu - autobus Brno - Mikulov v pracovní dny každou hodinu, o víkendu každou druhou hodinu.

Vybavení objektu

Společná kuchyňka (možnost přípravy snídaně – večeře), která se nachází v místnosti u staré pece a je vybavena lednicí s mrazákem, vařičem, toustovačem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Ubytovaní mají volně k dispozici též prostory udírny vhodné k posezení, uzení, či grilování. V celém objektu je dostupná wi-fi. Nedílnou součástí penzionu je volně přístupný vinný sklípek určený k posezení u dobrého vínka. Sklípek je zásoben víny místních vinařů. V případě zájmu lze v široké nabídce vinařů v obci degustovat další kvalitní moravská vína, která mohou být po dohodě dodána přímo na penzion, popř. mohou být po osobním výběru a výkladu vinařů zakoupena individuálně tzv. „ze dvora“. Stáj s několika zvířaty je přístupná a určená pro radost zejména dětí, pod dohledem dospělých. Zvířata je možné brát i mimo stáj, avšak zajištění jejich pohodlí a bezpečnosti je na prvním místě. Vaši „domácí mazlíčci“ jsou při zachování pořádku na penzionu vítáni.

Pokoje

Penzion kapacitně pojme 12 osob s ubytováním ve čtyřech pokojích vždy s vlastním sociálním zázemím - sprchový kout, WC, umyvadlo. V každém pokoji jsou noční stoky, stůl a židle, věšáky, skříně/police. Jedná se o dva dvoulůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje. Tři pokoje mají vchod ze společných prostor od kuchyňky a z chodby. Jeden pokoj má samostatný vchod ze dvora. Jeden dvoulůžkový pokoj má manželkou postel, druhý oddělené postele. Jeden čtyřlůžkový pokoj má jednu manželskou poste a dvě oddělené. Druhý čtyřlůžkový pokoj má jednu postel manželskou a jednu patrovou postel se standardní velikostí lůžek. V případě nutnosti je možné zařídit přistýlku event. si můžete postavit Váš stan ve dvoře penzionu. Každý pokoj má vlastní

Služby

Na penzionu jsou též k dostání produkty místních zemědělců dle momentální nabídky.

Parkování

Parkování maximálně pro 4 vozidla je zajištěno na zpevněné ploše v zadní části dvora penzionu. K úschově a běžné údržbě bicyklů pak slouží kolárna umístěná na samém konci budov penzionu.

Stravování

Součástí obytných prostor je malá společná kuchyňka (možnost přípravy snídaně – večeře), která se nachází v místnosti u staré pece a je vybavena lednicí s mrazákem, vařičem, toustovačem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Ubytovaní mají volně k dispozici též prostory udírny vhodné k posezení, uzení, či grilování. V blízkosti penzionu se nachází každodenně otevřené prodejny potravin i večerka, smíšeného zboží, drogerie, domácích potřeb, kvalitní restaurace, vinotéky, otevřené sklepy.

Letní aktivity

rybářství, vodní sporty (windsurfing, vodní lyže, wakeboard, kneeboard apod.), keramická dílna, návštěva biofarmy

Celoroční aktivity

pěší turistika, cykloturistika, vinná turistika, jezdectví, aquapark, lázně, folklor

Slevy

délka pobytu, pronájem celého penzionu

Doplňující informace o ubytování a cenách

viz www.penzion1884.cz


Kontakt Penzion 1884 Penzion 1884 levné ubytování Dolní Dunajovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti