Penzion 1884

na Penziony.cz
od roku 2015
Poštovní 164, Dolní Dunajovice
Kapacita: 22 (18 lůžek a 4 přistýlky) osob
Cena: 400 - 600 Kč
min. delka 1 denHledáte místo pro týdenní pobyt v létě nebo prodloužený víkend na jaře či na podzim? Jste na správné adrese a jste očekáváni. Poskytujeme ubytování v rekonstruovaných prostorách bývalého selského stavení s pekárnou, jehož základy byly položeny v roce 1884. Celková kapacita areálu je max. 16 osob. V budově penzionu jsou k dispozici jsou 2 dvoulůžkové pokoje a 2 čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zázemím. Prostory budovy penzionu jsou převážně bezbariérové (užší dveře do koupelny) s výjimkou samostatně stojící stodoly. Ta poskytuje zbylou ubytovací kapacitu viz níže. Obytné části, jakož i přilehlé hospodářské budovy, prošly rozsáhlou rekonstrukcí, přičemž duch tohoto místa zůstal zcela zachován. Podrobné informace stejně jako aktualizovaný kalendář obsazenosti naleznete na našich www...

Umístění a dostupnost objektu

Autem 25 min. z Brna po rychlostní silnici R52. Autobusová zastávka cca 50 m od penzionu - autobus Brno - Mikulov v pracovní dny každou hodinu, o víkendu každou druhou hodinu.

Vybavení objektu

Součástí obytných prostor penzionu jsou společné kuchyňky (jedna vnitřní a jedna venkovní), sloužící k přípravě jednoduchých snídaní a nenáročných jídel. Disponují klasickým vybavením jako lednice s mrazákem, vařiče, toustovač, rychlovarná konvice, mikrovlnka, kuchyňské potřeby a nádobí. V zadní části dvora je hostům trvale přístupný sklípek, zásobený místními vinaři a určený k posezení u dobrého vínka. Stáj s několika králíky a morčátky je určená pro radost zejména dětí pod dohledem dospělých. Zvířata je možné brát i mimo stáj, avšak zajištění jejich pohodlí a bezpečnosti je na prvním místě. Vaši „domácí mazlíčci“ jsou při zachování pořádku na penzionu vítáni. Žádný z nich však nesmí jakkoliv omezovat ostatní hosty. Krytý a uzamykatelný prostor na konci hospodářských budov penzionu slouží k odložení rozměrnějšího vybavení, údržbě bicyklů, odložení kočárků, člunů etc. V blízkosti penzionu se nachází restaurace, vinotéky, prodejny potravin, smíšeného zboží, drogerie, půjčovna kol, autobusová zastávka, pošta, bankomat. Penzion je situován v samém středu obce v těsné blízkosti tanečního parketu, kde se po celý rok konají různé společenské a kulturní akce.

Pokoje

Penzion kapacitně pojme max. 12 osob s ubytováním ve čtyřech pokojích vždy s vlastním sociálním zázemím - sprchový kout, WC, umyvadlo. V každém pokoji jsou noční stoky, stůl a židle, věšáky, skříně/police. Jedná se o dva dvoulůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje. Tři pokoje mají vchod ze společných prostor od kuchyňky a z chodby. Jeden pokoj má samostatný vchod ze dvora. Jeden dvoulůžkový pokoj má manželkou postel, druhý oddělené postele. Jeden čtyřlůžkový pokoj má jednu manželskou poste a dvě oddělené. Druhý čtyřlůžkový pokoj má jednu postel manželskou a jednu patrovou postel se standardní velikostí lůžek. Stodola v zadním traktu penzionu pojme v plném pohodlí 4 osoby. Je určena párům i rodinám. Kompletně otevřený prostor nezaručuje uvnitř budovy soukromí, avšak původní účel stavení zůstal zachován a hostům přináší nevšední zážitky. Součástí je vlastní sociální zázemí a plně vybavený kuchyňský kout.

Služby

Na penzionu jsou též k dostání produkty místních zemědělců dle momentální nabídky.

Parkování

Parkování je možné na zpevněné ploše přímo před penzionem. K úschově a běžné údržbě bicyklů pak slouží uzamykatelná místnost na samém konci budov penzionu.

Stravování

Ubytovaní mají volně k dispozici vybavené kuchyňky i potřeby pro grilování. V blízkosti penzionu se nachází každodenně otevřené prodejny potravin i večerka, smíšeného zboží, drogerie, domácích potřeb, kvalitní restaurace, pizzerie, vinotéky, otevřené sklepy.

Letní aktivity

rybářství, vodní sporty (windsurfing, vodní lyže, wakeboard, kneeboard apod.), keramická dílna, návštěva biofarmy, levandulové farmy, faunapark

Celoroční aktivity

pěší turistika, cykloturistika, vinná turistika, jezdectví, aquapark, lázně, folklor, archeopark

Celoroční ceny

shodné

Letní sezóna

bez rozdílu

Zimní sezóna

mimo provoz

Mimo sezónu

bez rozdílu

Ceny stravování

pouze ubytování

Slevy

délka pobytu, pronájem celé budovy penzionu nebo celého areálu tj. včetně apartmánu - stodoly

Doplňující informace o ubytování a cenách

viz www.penzion1884.cz


Kontakt Penzion 1884 Penzion 1884 levné ubytování Dolní Dunajovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti