Penzion Hnízdo

na Penziony.cz
od roku 2008
Rabí 160, Rabí
Kapacita: 8 osob
Cena: 250 - 350 Kč
min. delka 1 denRodinný penzion se nachází v pošumaví v obci Rabí na řece Otavě, mezi městy Horažďovice a Sušice u středověkého hradu Rábí.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází na jižním klidném okraji obce, s příjezdem po obecní komunikaci. Autobusová zastávka je vzdálená cca 5 min. chůze na náměstíčku a nejbližší vlaková zastávka je cca 2 km v obci Žichovice.

Vybavení objektu

Součástí objektu je rozlehlá zahrada s lesíkem, kde je možnost posezení s grilováním. Naše malé návštěvníky jistě potěší dětské hřiště(houpačka, pískoviště, kolotoč,klouzačka),které se nachází u vjezdu na pozemek.

Pokoje

Dva samostatné třílůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním soc. zařízením(sprchový kout + WC), kuchyňkou(lednička, dvouvařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí), TV a WIFI připojením. Pokoje lze doplnit o dětskou postýlku.

Parkování

Parkování je přímo u objektu na oploceném pozemku.

Stravování

Ubytování je bez stravy. Další stravování je možné vlastním vařením, nebo návštěvou místních restaurací(5 min. chůze)

Letní aktivity

Během letní sezony je možné na hradě Rábí navštívit řadu zajímavých akcí. Krásná šumavská příroda nabízí vyžití pro pěší i cyklo turisty. Milovníky vodáckého sportu, rybaření a koupání zláká zlatonosná řeka Otava. Pokud dáváte přednost cachtání v bazénu je možné navštívit Aqapark Horažďovice(9 km) s výřivkou, tobogánem a horolezeckou stěnou. Dále je možné navštívit hrady Kašperk(22 km), Velhartice(22 km),katakomby v Klatovech(37 km), v Sušici(10km) rozhlednu na Svatoboru a na Sedle,muzeum Šumavy nebo lanové centrum a v neposlední řadě NP Šumava.

Zimní aktivity

Lyžařský areál Kašperské Hory 22km, Železná Ruda a ski centrum Špičák cca 40km.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Penzion je svým vybavením přizpůsoben pobytu rodin s dětmi. Za příplatek 50,-Kč/den u nás můžete strávit pobyt se svým čtyřnohým miláčkem. V obci je obchod se smíšeným zbožím(v sezoně otevřen 7dní v týdnu) a obchůdky s dárkovými předměty. Nástup do pokoje v den příjezdu je možný od 14.00 hod!!! Opuštění pokoje v den odjezdu do 10.00 hod!!!

Celoroční ceny

dítě do tří let 125,-Kč/den
čtyřnohý miláček 60,-Kč/den

Letní sezóna

lůžko 290,-Kč/noc (2 a více osob)
při pobytu 3 a více nocí, lůžko 250,-Kč/den
jedna osoba na jednu noc 350,-Kč

Zimní sezóna

lůžko 290,-Kč/noc (2 a více osob)
při pobytu na 3 a více nocí, lůžko 250,-Kč/den
jedna osoba na jednu noc 350,-Kč


Kontakt Penzion Hnízdo Penzion Hnízdo levné ubytování Rabí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti