Penzion biofarma U dvou sluncí

na Penziony.cz
od roku 2010
Jirkalov 57, Stachy
Kapacita: 15 osob
Cena: 250 - 350 Kč
min. delka 1 denNabízíme ubytování v apartmánech v nově otevřeném penzionu v krásném prostředí centrální Šumavy nedaleko lyžařského střediska Zadov-Churáňov. Malebná šumavská krajina nabízí široké možnosti k letní i zimní rekreaci a ke sportovnímu vyžití. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, sportovce i starší generaci.

Umístění a dostupnost objektu

Nacházíme se v obci Stachy - osada Jirkalov

Vybavení objektu

TĚLOCVIČNA-HERNA je k dispozici ZDARMA a hosté ji mohou využívat kdykoli chtějí. Kromě stolního tenisu a eliptického trenažeru je zde ViiFit - videoherní systém prostřednictvím kterého si můžete zahrát tenis, golf, baseball, box či bowling. DĚTSKÝ KOUTEK - zde si mohou děti vypůjčit plyšové hračky, knížky, společenské hry, kuželky, petang a další, což uvítají nejen děti, ale i jejich rodiče, hlavně v případě nepříznivého počasí. SAUNA - po dni prožitém na lyžích či na kole jistě přijde vhod relaxace v nově vybudované sauně. PUJČOVNA SPORTOVNÍCH POTŘEB - zde si můžete vypůjčit vybavení pro letní i zimní sporty (kola, lyže atd.).

Pokoje

Nabízíme tři apartmány nadstandardní velikostí i vybavením za nízké ceny. Apartmány jsou 4 -6 lůžkové. Každý apartmán má předsíňku, velkou obytnou místnost s plně vybavenou kuchyňkou /lednice s mrazáčkem, mikrovlnná trouba, sklokeramická dvouplotýnka, varná konvice), s jídelním koutem a sedací soupravou a dále dvě samostatné ložnice a sociální zařízení. Apartmány jsou vybaveny satelitní televizí a připojením na internet.

Parkování

Ve dvoře objektu

Stravování

Možnost vlastního vaření

Letní aktivity

Turistika, cykloturistika, houbaření, velké množství přírodních, kulturních i historických zajímavostí.

Zimní aktivity

Sjezdové i běžecké lyžování - 7 km vzdálený lyžařský areál Zadov nabízí několik lyžařských vleků, sedačkovou lanovku, upravené běžecké tratě s návazností na trasy po celém národním parku Šumava a lanovou dráhu.

Celoroční ceny

ceny jsou celoročně stejné
výše ceny se odvíjí od počtu osob v apartmánu od 250,- do 350,- Kč za osobu a noc


Kontakt Penzion biofarma U dvou sluncí Penzion biofarma U dvou sluncí levné ubytování Stachy kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti