Chalupa Ve Stráni

na Penziony.cz
od roku 2012
Kvilda 135, Kvilda
Kapacita: 15 osob
Cena: 430 - 430 Kč
min. delka 2 dnyNově postavená chalupa se nachází přímo nad soutokem Teplé Vltavy a Kvildského potoka. Ubytování nabízí 2x čtyřlůžkový jednopokojový apartmán s možností přistýlky vybavený kuchyní a 2x dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a společným kuchyňským koutem. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení a balkón s nádherným výhledem do údolí, kde protéká Vltava. Aktuální obsazenost lze zjistit na našich webových stránkách Chalupa ve stráni

Umístění a dostupnost objektu

Centrum obce, které nabízí bezpočet restaurací, obchod s potravinami, pekárnu nebo informační centrum, je vzdáleno 300m. Nejbližší restaurace 50m. Zhruba 150m od domu jsou k dispozici lyžařské vleky a výchozí místo řady turistických, bežkařských a cyklistických tras.

Vybavení objektu

V celém objektu funguje Wifi, ale i pevné připojení na internet, samozřejmostí je satelitní TV. Další součásti ubytování: 1x parkovací stání pro každý pokoj, uzamykatelná lyžárna/kolárna, venkovní posezení s ohništěm, houpačka a skluzavka pro děti. Zajištění objektu bezpečnostními kamerami.

Pokoje

Dva čtyřlůžkové jednopokojové apartmány s možností přistýlky zahrnují vlastní kuchyňský kout s plným vybavením. Dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají společnou kuchyň v hale před pokoji. Celková kapacita 15 lůžek. Součástí všech pokojů je TV, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, balkónem a úložným prostorem včetně vestavěných skříní. Pokoje jsou přizpůsobeny k odpočinku i společenskému využití, jejich součástí jsou pohodlná lůžka, místa pro posezení.

Parkování

1x parkovací stání pro každý pokoj před objektem

Stravování

Stravování je vlastní s využitím kuchyňských linek nebo v některé z blízkých restaurací. Naši hosté mají možnost si zajistit snídani formou bufetu, večeři, nebo polopenzi v sousedním penzionu Černý vlk (50 m). Rezervace stravování je nutná minimálně jeden den dopředu.

Celoroční aktivity

vilda je šumavským turistickým rájem. Je to zároveň místo, kde můžete relaxovat a užívat si volného času po celý rok. Díky dobrému spojení se odtud dostanete na všechna zajímavá místa šumavského národního parku. Kromě cyklostezek je Kvilda křižovatkou pro značené turistické cesty a v zimě je důležitým uzlem pro dobře udržované lyžařské stopy. Zejména turistika je stěžejním lákadlem pro návštěvníky, proto zde naleznete popis nejoblíbenějších turistických cílů. Kvilda však nabízí i jiné, mnohdy nezvyklé aktivity: ZIMNÍ SPORTY, CYKLISTIKA, IN-LINE BRUSLENÍ, GEOCACHING, VODÁCTVÍ, PLAVÁNÍ A RELAX, HOUBAŘENÍ, GOLF, ARCHEOPARK, ADRENALINOVÉ ZÁŽITKY, TURISTICKÉ CÍLE.

Celoroční ceny

Dospělí: 430,- Kč/noc, vč. poplatku obci
Přistýlka: 330,- Kč/noc
Děti do 15 let: 330,- Kč/noc
Děti do 6 let: 250,- Kč/noc
Děti do 24 měsíců zdarma
Zapůjčení dětské židličky: zdarma (nutná rezervace předem)
Zapůjčení dětské postýlky: 200,- Kč/týden (nutná rezervace předem)
Za neobsazené lůžko se účtuje 50% jeho ceny (215,- Kč/noc).

Ceny stravování

Stravování je vlastní s využitím kuchyňských linek nebo v některé z blízkých restaurací.
Naši hosté mají možnost si zajistit snídani formou bufetu, večeři, nebo polopenzi v sousedním penzionu Černý vlk (50 m). Rezervace stravování je nutná minimálně jeden den dopředu.


Kontakt Chalupa Ve Stráni Chalupa Ve Stráni levné ubytování Kvilda kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti