Penzion Malovaný

na Penziony.cz
od roku 2013
Osvětimany 202, Osvětimany
Kapacita: 49 osob
Cena: 420 - 800 KčKouzelnou přírodu, sportovní zážitky, relaxaci ve wellness. To všechno si můžete užít ve zcela novém penzionu v areálu Ski parku v Osvětimanech. Filozofií našeho penzionu je vytvořit pro návštěvníky co nejpříjemnější atmosféru, aby si odpočinuli od každodenního stresu a starostí. Vyberte si některý z našich 19 pokojů, kde poskytujeme 49 lůžek, a uvidíte, že jsme se touto filozofií řídili už při jejich zařizování. I když se Vám z naší postele možná nebude chtít, sportovní nadšenci a turisté to určitě udělají rádi. Lyžaři a snowboardisté ocení skvělé zázemí Ski parku, kde si mohou užívat sněhu od rána do večera, ostatní se mohou po celý rok vydat na túru malebnými Chřiby. Součástí celého areálu je také nekuřácká hospoda Na Srubu, kde můžete s přáteli nebo rodinou posedět u skvělého jídla a pití ve stylovém prostředí.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Malovaný se nachází v obci Osvětimany na Uherskohradišťsku na Jižní Moravě. Příjezd je možný od Kyjova přes Žádovice a Ježov, od Uherského Hradiště (směr Buchlovice) přes Boršice nebo od Bučovic přes Koryčany. V Osvětimanech je pak značená odbočka ke sjezdovce a ranči Vlčák. Do obce zajíždí také pravidelné autobusové linky. GPS 49°4'11.56"N, 17°15'2.94"E

Vybavení objektu

Vnitřní vybavení: - v penzionu je krb, přípojka k internetu, wellness - sauna, vířivka, vyhřívané lehátka, na každém pokoji televize, sociální zařízení. Vnější vybavení: - terasa, bazén, houpačky pro děti, zoo koutek, tenisové kurty, fotbalové hřiště, půjčovna kol, půjčovna lyží.

Pokoje

Každý z pokojů jsme vybavili sprchou nebo vanou, toaletou, televizí, wifi připojením aj. dle typu pokoje, viz. níže. Vybavení pokojů: Pokoje typ A: lůžkoviny, osušky, ručníky, TV, klimatizace, lednice, varná konvice, fén, Pokoje typ B: lůžkoviny, osušky, ručník, TV, klimatizace Pokoj C: lůžkoviny, osušky, TV, klimatizace, lednice, varná konvice, Apartmán C: lůžkoviny, osušky, TV, klimatizace, vybavený kuchyňský kout vč. spotřebičů.

Služby

Našim hostům poskytujeme: - stravování (v penzionu a v Hospodě na Srubu přímo v areálu), - pronájem tenisových kurtů, fotbalového hřiště, kol, - lyžování přímo v areálu, - wellness - sauna, vířivka, masážní sprchy, vyhřívaná lehátka.

Parkování

Parkování přímo u penzionu v ceně ubytování.

Stravování

Návštěvníci mají možnost stravování přímo v penzionu (příplatek za polopenzi 120 Kč/os./dospělý, 80 Kč/os./dítě do 12 let) nebo v Hospodě na Srubu, která se nachází přímo v areálu.

Letní aktivity

V letních měsících je možné hrát tenis, volejbal, nohejbal, fotbal, houbařit, chodit na procházky do přírody, jezdit na kole.

Zimní aktivity

Lyžování, běžkování, snowboarding.

Celoroční aktivity

Wellness - sauna, vířivka, masážní sprcha, vyhřívaná lehátka.

Celoroční ceny

Ceny jsou celoročně stejné, viz. ceník na webových stránkách penzionu: http://www.penzionmalovany.cz/ubytovani

Ceny stravování

Polopenze dospělý 120 Kč/os./den
dítě do 12 let 80 Kč/os./den.

Slevy

Děti od 3 do 12 let sleva 20% na ubytování.

Doplňující informace o ubytování a cenách

rekreační a ubytovací poplatky: osoby 18 - 70 let:
- rekreační a ubytovací poplatek: 6 Kč/os./noc


Kontakt Penzion Malovaný Penzion Malovaný levné ubytování Osvětimany kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti