Chalupa Paseky

Osvětimany 235, Osvětimany
Kapacita: 6 osob
Cena: 1000 - 1300 Kč
min. delka 5 dníRekreační domek v obci Osvětimany se nachází na klidném místě v místní části Paseky na úpatí Chřibů v údolí pod lesem asi 2 km od centra obce. Objekt je tradiční venkovská chalupa skládající se z obytné a hospodářské části.

Umístění a dostupnost objektu

Domek se nachází v obci Osvětimany, okr Uh.Hradiště při spojnici Kyjov-Uh.Hradiště v místní části Paseky v údolí pod lesem asi 2 km od centra obce (směr Vlčák). Objekt je umístěn při místní komunikaci.

Vybavení objektu

Objekt má vybavenou kuchyň s el. sporákem, ledničkou, kuchyňskou linkou a rychlovarnou konvicí. V objektu je nová koupelna s WC a sprchovacím koutem. V domku jsou dvě obytné místnosti: nově zřízená obytná místnost s trámovým stropem a palubkovou podlahou se dvěma postelemi a původní místnost s postelí a pohovkou. Další rozkládací gauč se nachází v kuchyni. Topení na tuhá paliva (2x) nebo el. přímotop. K dispozici je barevná televize a radiomagnetofon. Venku je k dispozici uzavřený dvůr s možností posezení na dřevěné terase a s venkovním krbem pro grilování.

Pokoje

Nově zřízený pokoj s trámovým stropem a palubkovou podlahou se dvěma postelemi. Původní místnost s postelí a pohovkou.

Služby

Domácí zvíře zdarma.

Parkování

Parkování u objektu pro dvě auta.

Stravování

V místě se nachází výletní restaurace. Další restaurace se nacházejí v obci (2 km).

Letní aktivity

Koupání (koupaliště a přehrada) je asi 2 km, menší rybník 100 m. Domek se nachází na cyklistické stezce v blízkosti sportovního areálu s tenisovými a volejbalovými kurty a fotbalovým hřištěm.

Zimní aktivity

Lyžařský vlek (2 x 400m) je 100 m od objektu.

Celoroční aktivity

Nedaleko je les s možností houbaření, procházek a pěších výletů (Sv.Kliment, Kazatelna, Cimburk, Buchlov). Další výlety do vzdálenějšího okolí jsou: hrad Buchlov, zámek Buchlovice, archeoskanzen Modrá, zámek Milotice, Slovácké muzeum v Uh. Hradišti, Velehrad, Památník Velké Moravy ve Starém Městě, Baťův kanál, barokní hřbitov v Střílkách. Vzdálenější výletní cíle: Lednicko-Valtický areál, zámky Slavkov, Bučovice, Kroměříž, Bílé Karpaty. V okolí jsou četné cyklistické a turistické stezky, v blízkosti je sportovní areál s tenisovými a volejbalovými kurty a fotbalovým hřištěm.

Letní sezóna

1000

Zimní sezóna

1050

Doplňující informace o ubytování a cenách

Základní cena 1000 Kč je pro 4 osoby. Pro další osoby na přistýlce je cena 100 Kč za osobu a noc.


Kontakt Chalupa Paseky Chalupa Paseky levné ubytování Osvětimany kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti