Antik apartments

Jana Uhra 12, Brno
Kapacita: 8 osob
Cena: 640 - 1400 Kč
min. delka 1 denNabízíme příjemné ubytování za příznivé ceny pro 1-8 osob v 1-3 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Apartmán v centru Brna, je nově zrekonstruovaný, stylově zařízený, v klidné ulici a pouhých pár minut od náměstí Svobody, hradu Špilberk a dalších brněnských turistických atrakcí. Většina kulturních památek je dostupná pěšky, případně MHD. Apartmán se nachází pouhých 8 minut od BVV (Brněnské veletrhy a výstaviště) a je snadno dostupný z brněnského vlakového i autobusového nádraží. Tramvajové i trolejbusové zastávky, jsou vzdáleny pouhou minutu chůze. Snadno dostupná je i brněnská přehrada. V okolí se nachází nesčetně kaváren, restaurací, parků, plaveckých areálů, posiloven a dalších kulturních, sportovních a společenských brněnských institucí. Apartmán je situovaný v 1. patře nově zrekonstruovaného, prvorepublikového domu, v jedné z nejvyhledávanějších brněnských lokalit. Pokoje v apartmánu citlivě kopírují styl domu, jsou příjemné a útulné. Ubytování je vhodné jak pro jednotlivce a páry, tak i pro rodiny s dětmi. Nabízíme jak krátkodobé, tak střednědobé ubytování v centru Brna. Parkování je možné zdarma přímo u domu. K dispozici je plně vybavená kuchyň, kávovar, wifi zdarma a dětská postýlka. Bude nám potěšením umožnit Vám ubytování v našich apartmánech v centru Brna.

Umístění a dostupnost objektu

ANTIK APARTMENTS JANA UHRA 12 BRNO Tel.: +420 725 817 991 Email: info@antikapartments.cz POLOHA APARTMÁNU GPS SOUŘADNICE 49 12 9.115 N 16 35 44.078 E JAK SE K NÁM DOSTANETE MHD? Jízdní řády města Brna Zastávka Konečného náměstí Tramvaj č.: 3, 11, 12 Trolejbus č.: 25, 26 Noční rozjezd č.: 92, 93, 99 Z hlavního nádraží: Tramvaj č. 12 Směr Technologický park Časové rozmezí: 5:21 - 20:41 Noční rozjezdy: Směr Technologický park autobus č.: 92, 93, 99 Z autobusového nádraží: Zastávka Úzká Tramvaj č. 12 Směr Technologický park Časové rozmezí: 5:18 - 20:38 Z BVV (brněnské veletrhy): Zastávka Konečného náměstí Trolejbus č.: 25, 26 Směr Novolíšeňská Z letiště Tuřany: Autobus č. 76 Směr Hlavní nádraží Časové rozmezí: 5:05 - 22:05

Pokoje

Ubytování v apartmánu v blízkosti centra Brna, se nachází v prvním podlaží klidného prvorepublikového domu. Pokoje jsou prostorné a slunné, zařízené stylovým nábytkem. Apartmán je vhodný pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Nabízíme k pronájmu jak jednotlivé pokoje od jednoho do tří lůžek, tak i celý apartmán, čítající 3 pokoje, s maximální kapacitou 8 osob. Na třílůžkovém pokoji je možnost přistýlky.K ubytování nabízíme krátkodobé i střednědobé termíny. Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyně s lednicí, vařičem, mikrovlnou troubou, kávovarem, varnou konvicí a jiným nezbytným vybavením. ZDARMA máte k dispozici kávu i čaj. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a oddělené wc. Připraveny jsou pro vás ručníky a rádi vám zapůjčíme i župan. Přípojení wifi je zcela ZDARMA. Po domluvě lze zapůjčit i dětskou postýlku a žehličku. Rovněž vám rádi zapůjčíme hračky pro vaše nejmenší. Jsme vám zcela k dispozici a pokud bude v našich silách, rádi vám vyjdeme vstříc i s nadstandardími požadavky. Každý pokoj apartmánu je vybaven tak, aby splňoval požadavky pohodlného ubytování. Vybavení pokoje, sociální zařízení a kuchyni si můžete podrobněji prohlédnout po rozkliknutí fotografie každého pokoje.

Služby

-Transport osob -Hlídání dětí

Parkování

Před domem

Stravování

V apartmánu se nachází plně vybavená kuchyň.

Slevy

Při pobytu 3 dny a déle u nás obdržíte slevu 15%.


Kontakt Antik apartments Antik apartments levné ubytování Brno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti