Penzion Žlutý dům

na Penziony.cz
od roku 2008
Pod Žurání 1697/1, Šlapanice
Kapacita: 18 osob
Cena: 350 - 1300 Kč
min. delka 1 denPro Váš pobyt nabízíme vkusně zařízený penzion situovaný ve Šlapanicích – předměstí Brna, se kterým je spojen mimo jiné MHD. V penzionu je umístěna klimatizovaná restaurace s českou kuchyní, zajišťující teplé jídlo po celý den. V bezprostředním okolí penzionu jsou památníky slavné Napoleonovy bitvy u Slavkova. V těsné blízkosti je Mariánské údolí, ideální na pěší turistiku a cykloturistiku.

Umístění a dostupnost objektu

25 min jízdy MHD trolejbusem č. 31 z centra Brna od hlavního nádraží na konečnou Šlapanice Kalvodova. Poté 10 min svižnější chůze přes centrum města do areálu penzionu. Z dálnice D1 sjezd Brno Motorest Rohlenka, dále po silnici 430 Vyškov – Brno Slatina, odbočit na křižovatce Mokrá / Šlapanice, parkoviště u areálu.

Vybavení objektu

V penzionu je umístěna klimatizovaná restaurace a soukromá hvězdárna (přístupná dle dohody).

Pokoje

V našem penzionu Vám nabízíme ubytování v 1-2 lůžkových pokojích a jednom apartmánu. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, připojením na INTERNET, minibarem (lednicí) a příslušenstvím - sprchovým koutem s toaletou. Pod pojmem apartmán je myšlenou dvoupokojové ubytování s luxusním zařízením, manželskými postelemi a s možností přistýlky pro děti. Pro pracovníky montážních či stavebních profesí nabízíme ubytování v nižší ubytovací třídě. I v tomto případě jsou pokoje vybaveny televizí, lednicí a samostatnou koupelnou. V ceně tohoto ubytování není zahrnuta snídaně.

Služby

Lze u nás pořádat školení, svatební hostiny, rodinné oslavy nebo případně různé večírky či rauty s max. kapacitou 20 osob.

Parkování

Parkoviště je umístěno přímo v areálu.

Stravování

Součástí penzionu je klimatizovaná restaurace s českou kuchyní, zajišťující jídlo po celý den.

Celoroční aktivity

Při Vašem pobytu si můžete prohlédnout zajímavosti Brna, jeho okolí nebo můžete posedět a relaxovat na zahradě, terase nebo u venkovního krbu.

Celoroční ceny

Apartmán - 1300,- Kč/den vč. snídaně
(možnost 2x přistýlka á 300,- Kč/den)
Jednolůžkový pokoj - 700,- Kč/den vč. snídaně
Dvoulůžkový pokoj - 900,- Kč/den vč. snídaně
Nižší ubytovací třída - 350,- Kč/den bez snídaně

Ceny stravování

dle aktuálního jídelního lístku


Kontakt Penzion Žlutý dům Penzion Žlutý dům levné ubytování Šlapanice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti