Penzion Grohova

Grohova 50, Brno
Kapacita: 10 osob
Cena: 300 - 1050 Kč
min. delka 1 denPenzion Grohova se nachází v centru města Brna v klidné zahradní části Grohovy ulice přímo pod Kraví horou, která je významným rekreačním areálem v srdci Brna (parky, krytý bazén a koupaliště, hvězdárna a planetárium). Penzion je umístěn v bytovém domě postaveném na konci 30. let. Součástí je velká terasovitá zahrada, kterou je možné v letních měsících využít k posezení a relaxaci. Ubytování je vhodné zvláště pro hosty a hostující profesory Masarykovy univerzity (blízkost univerzity, uzpůsobené vybavení pokojů) nebo pro návštěvníky brněnského veletrhu (cca 10-15 min. pěšky). Cenově se vyplatí především dlouhodobější pobyty.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v těsné blízkosti středu města Brna. Do centra (náměstí Svobody) se lze dostat pohodlně pěšky (cca za 15 minut) nebo tramvají č. 4 (zast. Všetičkova, směr náměstí Míru).

Vybavení objektu

V penzionu jsou k dispozici 4 dvoulůžkové pokoje a jeden jednolůžkový. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu (pokoje v patře s podlahovým vytápěním). Dva dvoulůžkové pokoje v přízemí mají každý svou vlastní kuchyň. Pokoje v patře mají společnou kuchyň s nádherným výhledem do zahrady. Krásný výhled mají také pokoje. Kuchyně jsou vybaveny ledničkou, mikrovlnou troubou a veškerým nutným nádobím. Pokoje v patře mají společnou pračku. Rodinám s malým dítětem můžeme zapůjčit postýlku, vysokou židličku, vaničku a podle domluvy i další potřeby.

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny televizory se satelitním přijímačem a jsou pokryty Wi-Fi signálem. V pokojích jsou psací stoly a pohodlná křesla.

Služby

Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyni. V létě možnost grilování a posezení v zahradě. Lze zajistit vyprání a vyžehlení prádla. V penzionu lze zakoupit jízdenky MHD, mapu Brna, minerální vodu, pivo, kvalitní moravské víno a domácí med.

Parkování

Parkování je možné ve vjezdu před domem.

Stravování

V penzionu podáváme u krátkodobých pobytů na základě domluvy snídaně (cena 70,-Kč/os.). Každý z hostů si může uvařit ve vybavených kuchyňkách. V těsné blízkosti penzionu se nachází dostatek kvalitních restaurací, kaváren a pivnic (např. Hostinec U Bláhovky).

Letní aktivity

koupaliště a hřiště pro různé aktivity na Kraví hoře výlety do Moravského krasu

Zimní aktivity

krytý bazén na Kraví hoře

Celoroční aktivity

Památky a muzea města Brna, hvězdárna a planetárium na Kraví hoře

Doplňující informace o ubytování a cenách

Město Brno je turisticky velmi atraktivní.

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj + koupelna + kuchyň .........1050,-Kč (1-3 noci), 850,-Kč (4-13 dní), 9000,- Kč (jednotná cena za 14 dní až 1 měsíc)

dvoulůžkový pokoj + koupelna + kuchyň .........1600,-Kč (1-3 noci), 1300,-Kč (4-13 dní), 10000,-Kč (jednotná cena za 14 dní až 1 měsíc)

Děti do 6 let bez nároku na vlastní lůžko (postýlka je k dispozici) mají ubytování zdarma.

Cena přistýlky – 300,- Kč

Ceny stravování

Cena snídaně se účtuje zvlášť – 70 Kč/osoba. Snídani podáváme pouze u krátkodobých pobytů na základě domluvy.

Slevy

Vyplatí se především dlouhodobé ubytování (14 dní až měsíc), kdy cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji vychází až na 165,- Kč/den.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena zahrnuje úklid, pravidelnou výměnu ručníků a povlečení, spotřebu plynu, vody a el.energie.
Domácí zvířata je třeba domluvit s majitelem penzionu předem.


Kontakt Penzion Grohova Penzion Grohova levné ubytování Brno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti