Apartmán Na Stráni

na Penziony.cz
od roku 2007
Na Stráni 517, Vimperk
Kapacita: 11 osob
Cena: 205 - 1 Kč
min. delka 1 denUbytování v apartmánu 1- 3+kk(patro rodinném domu s balkonem) a v apartmánu 2- 1+kk v přízemí. Více podrobných informací,fotografií a aktuální obsazenost najdete na www.nastrani.eu.

Umístění a dostupnost objektu

Na okraji Vimperka v klidné ulici,cca 400m od zámku,v nadmořské výšce 755 m, 50 m od křížové cesty a lesa Kalvarie, 400 m od vimperské nemocnice a sportovního a rekreačního areálu Vodník. Dostupnost automobilem nebo místní dopravou (ve všední dny z autobusového nádraží do zastávky Nemocnice).Na požádání z vlakového nebo autobusového nádraží bezplatně dopravíme.

Vybavení objektu

Apartmán 1: 2 pokoje, obývací pokoj s kuchyňskou linkou. ÚT+krbová kamna, sedací souprava, rozkládací pohovka, jídelní stůl, lednička, vestavěný el.sporák s plyn.varnou deskou, MW; rychlovarná konvice, kávovar, nádobí, TV SAT, DVD přehrávač, WIFI, radio. Samostatné WC s umyvadlem,koupelna se sprchou, rohovou vanou a s umyvadlem. Vstup na balkon. Apartmán 2: TV SAT, WIFI, krbová kamna, jídelní stůl, DVD přehrávač, obývací stěna. Kuchyňský kout: lednička, MW, varná konvice, dvouplotýnková varná deska, kávovar, nádobí. WC,sprchový kout,umyvadlo.

Pokoje

Apartmán 1: Ložnice 1. Manželská postel+samostatné lůžko, skříň, stolek s křesílky, noční stolky, knihovnička, vstup na balkon. Ložnice 2: 2 lůžka (samostatně nebo u sebe), skříň, stolek s taburetkami, noční stolky. Možno přidat 1 skládací lůžko. Apartmán 2: 2 lůžka (samostatná nebo spojená), rozkládací pohovka, možno přidat 1 skládací lůžko.

Služby

Na zahradě je zastřešená pergola se stolem s lavicemi a plynový gril. Na dalším místě je ohniště s lavičkami a je na něm možno použít pro přípravu pokrmů stojan s kamennou desku. Na požádání hosty přivezeme z vlakového a autobusového nádraží. K dispozici jsou také různé informační letáčky a mapy zejména pro turisty.

Parkování

Parkování před domem ,případně na ulici.

Stravování

Vaření ve vybavených kuchyňských koutech, ve městě jsou slušné restaurace, dvě pizzerie, Asia bistro, kavárna, cukrárny.

Letní aktivity

Cyklistika, pěší turistika, houbaření, rybaření, koupání, bruslení na kolečkových bruslích nebo lyžích, výlety po zajímavých místech a další.

Zimní aktivity

Lyžování na běžkách, sjezdovky od 9km, bruslení na zimním stadionu, výlety.

Celoroční aktivity

Turistika,výlety do Německa, zajímavá místa a památky na Šumavě

Celoroční ceny


1. Apartmán 1 (3+kk)
600 Kč 1 os.na 1 noc
450 Kč 1 os.na 2 noci a více
800 Kč 2 os.na 2 noci a více
1000 Kč 3 os./apartmán/noc
1200 Kč 4 os./apartmán/noc
1400 Kč 5 os./apartmán/noc
100 Kč přistýlka za os./6. až 8.
osoba/noc smluvní cena po telef.dohodě

2. Apartmán 2 (1+kk)
450 Kč 1 osoba na 1 noc
375 Kč 1 os. 2 noci a více
750 Kč 2 os./noc
900 Kč 3 os./noc
1000 Kč 4 os./noc (1 přistýlka)
1100 Kč 5 os./noc (2 přistýlky)
Děti do 3 let bez nároku na lůžko- zdarma!

3.Pejsci bez rozdílu velikosti
Jeden pejsek 50 CZK/noc,další 25 CZK/noc, max. cena za celý pobyt všech pejsků 300 CZK.

Letní sezóna

V letní sezóně upřednostňujeme pronájem apartmánu v podkroví na 3 noci a déle!

Slevy

Mimo sezónu při delším pobytu (nad 7 nocí) lze dohodnout slevu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Od každého hosta staršího 18 let se platí poplatek 15 Kč/noc!Kontakt Apartmán Na Stráni Apartmán Na Stráni levné ubytování Vimperk kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti