Hotel Terasa

Pasovská 34, Vimperk
Kapacita: 52 osob
Cena: 830 - 1680 Kč
min. delka 1 denHotel a restaurace Terasa se nachází ve městě Vimperk na hlavní trase Praha - Passau, 22 km od hraničního přechodu se SRN Strážný - Philippsreut. Centrum města je od hotelu vzdáleno 200 metrů. Město Vimperk leží v údolí řeky Volyňky na úpatí šumavského vrcholu Boubín a je pro svou polohu nazýván bránou a srdcem Šumavy. Dovolená zde strávená je proto vhodná pro všechny, kteří chtějí strávit jak aktivní dovolenou v přírodě, tak i pro ty, kteří rádi využijí městských služeb.

Vybavení objektu

kvalitní hotel, restaurace, bar, salonek, slunečná terasa, dětské hřiště, vlastní parkoviště, volné parkoviště ubytování: 2-3 lůžkové a 4-6 lůžkové pokoje, apartmán, terasa kapacita: 52 lůžek

Pokoje

komfortní pokoje s vlastní koupelnou a WC, TV/SAT, posezení, minibar, na požádání trezor, internet, fax

Služby

Hotel Terasa nabízí ubytování v 1-5 lůžkových pokojích s kapacitou 50 lůžek. Vybavení pokojů: komfortní pokoje s vlastní koupelnou a WC, TV/SAT, posezení, minibar, na požádání trezor, internet, fax. Součástí hotelu je restaurace s příjemným posezením, která svým hostům nabízí široký výběr české i mezinárodní kuchyně. Připravujeme svatby, narozeniny, křtiny, podnikové večírky, školení. Možnost posezení na venkovní terase se zahrádkou a dětským hřištěm. V restauraci je k dispozici internet a Wi-Fi v celém objektu ZDARMA.

Parkování

Volné parkoviště Chráněné hotelové parkoviště

Stravování

Snídaně, polopenze, plná penze

Letní aktivity

NAUČNÉ STEZKY Boubínský prales, Sudslavický okruh, Chalupská slať, Pravětínský okruh, Javorník, Jezerní slať, Povydří, Medvědí stezka.

Zimní aktivity

LYŽAŘSKÁ SEZONA Zadov-Churáňov-Kvilda, Kubova Huť, Nové Hutě, Horní Vltavice, Mitterfirmiansreut-Philippsreut.

Celoroční aktivity

Celodenní výlet do Passau (SRN) město na Dunaji cca 1 hodina jízdy PAMÁTKY : Náměstí, Zámek Haselburg - Černá zámecká brána - Kostel navštívení P.Marie - Socha sv.Jana Nepomuckého - Kostel sv. Bartoloměje Kaple Čtrnácti pomocníků Zvonice Kamenná socha sv.Anny Samotřetí Srubové domy č.p. 16 a 18 Innocencova ulice Městský dům nám. Svobody č.p. 39,40 Kašny na náměstí Dům U Jelena.

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj 830,-
Dvoulůžkový pokoj 1 200,-
Třílůžkový pokoj 1 440,-
Čtyřlůžkový pokoj 1 680,-

Zapůjčení dětské postýlky 180,- Kč/noc

Letní sezóna


Ceny stravování

Snídaně 120,- Kč
Polopenze 260,- Kč
Plná penze 380,- Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ubytovací poplatek 15,- Kč/osoba/noc


Kontakt Hotel Terasa Hotel Terasa levné ubytování Vimperk kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti