Penzion Eko Sport

Rohanov 3, Vacov
Kapacita: 32 osob
Cena: 440 - 600 Kč
min. delka 1 denNáš nekuřácký Penzion EkoSport najdete v klidném prostředí těsně u hranic šumavského národního parku stranou od hlavní turistické trasy Strakonice - Vacov - Stachy – Zadov. Samotná poloha Penzionu nedaleko malé šumavské vesničky Rohanov s 85-ti trvale bydlícími obyvateli může něco napovědět o klidném prostředí pro strávení dovolené.

Vybavení objektu

Naším hlavním cílem je poskytovat příjemné a klidné zázemí pro rekreaci především rodin s dětmi, čemuž je podřízeno vybavení penzionu i jeho provoz a zvláště pak nekuřácké prostředí objektu.

Pokoje

Vysoký standard ubytování Ubytování je pro hosty připraveno ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením vybaveným umyvadlem, WC a sprchou. Komorní atmosféra pro klidnou dovolenou Objekt s celkovou kapacitu 32 lůžek umístěných v 10-ti pokojích je na jedné straně dostatečně malý pro strávení klidné dovolené v komorním rodinném prostředí penzionu a na straně druhé dostatečně velký pro pořádání hromadných akcí (sportovní soustředění, školení, oslav rodinných jubileí apod.) Nově zrekonstruované pokoje pomáhají udržovat velmi slušný standard ubytování. Příjemné a útulné prostředí je totiž základní podmínkou dobře prožité dovolenou.

Parkování

vlastní parkoviště

Stravování

Poklidná snídaně - bufetový stůl Den u nás začíná snídaní. Vůně čerstvé ranní kávy Vás přivede k bohatému švédskému stolu, který pamatuje na milovníky vydatné snídaně, ale nezapomíná ani na racionální stravu nebo kakao pro malé děti. Poklidnou snídaňovou atmosféru už jen dokreslí křupavé teplé rohlíky z místní pekárny. Servírované večeře - domácí kuchyně Milovníky dobrého jídla jistě potěší naše domácí kuchyně s večeřemi připravovanými s láskou a podle osvědčených receptů. Večerní posezení u krbu a baru - velkopavlovické víno A protože dobrou večeří u nás den nekončí, může být posezení při svíčce se sklenkou lahodného velkopavlovického vína z vinařství pana Procházky tou správnou tečkou za příjemně stráveným dnem.


Kontakt Penzion Eko Sport Penzion Eko Sport levné ubytování Vacov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti