Apartmány Pod kapličkou

na Penziony.cz
od roku 2009
Benešova Hora 10, Vacov
Kapacita: 8 osob
Cena: 500 - 600 Kč
min. delka 2 dnyNové kompletně vybavené apartmány v samostatné oddělené části rekonstruovaného objektu. Každý apartmán má ložnici s dvěma lůžky a možností přistýlky pro 1-2 osoby, vybavenou kuchyňku, TV a Wifi internetem. Před vstupem do apartmánů je galerie s posezením. K dispozici zahrada, terasa s krbem a grilem.

Umístění a dostupnost objektu

Benešova Hora leží na jižním úpatí Javorníku v nadmořské výšce 756 m., cca 2 km od Vacova (autobus Praha - Strakonice - Zadov, stravování, obchody, lékař). Apartmány se nacházejí pod malebnou kapličkou v centru obce.

Vybavení objektu

Nové kompletně vybavené apartmány v samostatné oddělené části rekonstruovaného objektu. Každý apartmán má ložnici s dvěma lůžky a možností přistýlky pro 1-2 osoby, vybavenou kuchyňku, koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletou, TV a Wifi internetem. Před vstupem do apartmánů je galerie s posezením. Možnost parkování v uzavřeném dvoře. K dispozici zázemí objektu (zahrada, velká terasa s krbem a grilem, uskladnění kol a lyží).

Parkování

Možno parkování na uzavřeném dvoře.

Stravování

Možnost vlastního vaření v apartmánech nebo využití grilu na terase. Přímo v obci v sezóně funguje restaurace.

Letní aktivity

Javorník - 5 km (rozhledna, Královský kámen), Zadov - Churáňov – 12 km (Zlatá studna), Kašperské Hory – 12 km (hrad Kašperk, muzea). V místě značené cyklotrasy, přírodní koupaliště Rohanov – 2 km, ideální místo pro plánování výletů do Národního parku Šumava (Povydří, Boubínský prales, Modrava, Kvilda, prameny Vltavy, Srní, šumavská jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, Schwarzenberský plavební kanál a mnoho dalšího).

Zimní aktivity

Javorník - 5 km (vleky uzpůsobené pro rodiny s malými dětmi), Zadov - Churáňov – 12 km (lyžařský areál, lanovka, 7 vleků, 80 km upravovaných běžeckých tratí, večerní lyžování, šlola lyžování, půjčovna lyží), Kašperské Hory – 12 km (skiareál, večerní lyžování).

Letní sezóna

500,- Kč/apartmán/den

Zimní sezóna

600,- Kč/apartmán/den

Ceny stravování

vlastní vaření, možno využít gril

Doplňující informace o ubytování a cenách

V hlavní letní sezoně je délka pobytu min. 7 dní, a to od soboty do soboty.


Kontakt Apartmány Pod kapličkou Apartmány Pod kapličkou levné ubytování Vacov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti