Penzion Schwarzenberský seník

Novohradská 223, Třeboň
Kapacita: 53 osob
Cena: 500 - 700 Kč
min. delka 2 dnyPenzion Schwarzenberský seník v Třeboni nabízí nadstandardní ubytování pro návštěvníky lázeňského města Třeboň. Celková kapacita ubytování je 53 osob. Penzion je členěn do 3 samostatných sekcí. K dispozici je ubytování v pokojích a apartmánech s kapacitou 2 - 5 lůžek.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v klidné části města. Přitom do centra města je to jen 800 m příjemnou procházkou okolo Zlaté stoky.

Vybavení objektu

Přímo u objektu je k dispozici parkoviště. Penzion nabízí ubytovaným hostům možnost úschovy kol. V celém objektu je k dispozici připojení na internet (WiFi). Penzion je členěn do třech sekcí. V každé sekci je společenská místnost s kompletně vybavenou kuchyní a posezením.

Pokoje

Pro ubytování nabízíme dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmány pro 2 až 5 osob.

Parkování

Parkování na parkovišti přímo u objektu.

Stravování

Vlastní stravování. V každém pokoji je k dispozici kuchaňka s mikrovlnkou a varnou konvicí. V každé sekci kompletně vybavená kuchyně.

Letní aktivity

Cykloturistika, rybaření.

Zimní aktivity

Lázně a Wellness.

Celoroční ceny

Ceny jsou stanoveny za jednotlivý pokoj nebo apartmán na noc.

Letní sezóna

Ceny jsou stanoveny za jednotlivý pokoj nebo apartmán na noc. Přehled cen jednotlivých pokojů a apartmánů najdete na našem webu.
V hlavní sezóně (květen až srpen) minimální délka pobytu 3 noci. Víkendové pobyty v hlavní sezóně jen v případě volné kapacity formou last minute v týdnu před nájezdem. Mimo hlavní sezónu minimální délka pobytu 2 noci.

Mimo sezónu

V mimosezóně (1.9. - 30.4.) ninimální délka pobytu 2 noci.

Ceny stravování

Strava není k dispozici - každý pokoj má malou vlastní kuchyňku pro přípravu snídání a ohřání jednoduchých jídel. A v každé sekci plně vybavená kuchyně.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny jsou stanoveny za jednotlivý pokoj nebo apartmán na noc. Přehled cen jednotlivých pokojů a apartmánů najdete na našem webu.


Kontakt Penzion Schwarzenberský seník Penzion Schwarzenberský seník levné ubytování Třeboň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti