Apartmán Polště u Jindrichova Hradce

na Penziony.cz
od roku 2007
Polště 4, Jindřichův Hradec
Kapacita: 14 osob
Cena: 350 - 390 Kč
min. delka 2 dnyNa hranici s chráněnou krajinnou oblastí Třeboňsko Vám v malebné jihočeské vesničce Polště Vám nabízíme odpočinkovou dovolenou v útulném rodinném apartmánu, který je součástí bývalého, nově rekonstruovaného klasického statku.V současnosti jsou k dispozici 3 samostatné apartmány.

Umístění a dostupnost objektu

Vesnička Polště se nachází cca. 10 km od Jindřichova Hradce uprostřed romantické krajiny plné lesů,rybníků a řek. Apartmán je určen pro rekreaci rodin či menších skupin lidí. Zdejší krajina protkaná cykloturistickými trasami je vhodným místem jak pro výlety do přírody tak do četných historických měst a objektů s bohatým kulturním programem zvlaště v letních měsících. Rádi vám poradíme ideální cyklotrasy.

Vybavení objektu

Apartmány mají vlastní příjezdovou cestu s místem pro parkování vozu. U nás dbáme na soukromí našich hostů a každý z apartmánů má dostatek prostoru, takže se nemusíte bát přeplněného penzionu. Samozřejmostí v našich apartmánech je plně vybavená kuchyňka spojená s jídelnou, koupelna s WC a sprchovým koutem, ložnice s možností přistýlek a šatní skříní. Obývák s digitální televizí, rádiem, sedací soupravou s konferenčním stolkem a v jednom apartmánu taktéž pro romantické večery krbová kamna, pomocí nichž se dá celý apartmán vytápět při chladnějším počasí. Dbáme na kvalitu našich služeb, aby vaše dovolená nebyla ničím ani nikým rušena.

Pokoje

Každý ze 3 apartmánů je originální a vybaven do venkovského stylu. Každý apartmán má vlastní venkovní terasu se zahradním nábytkem a slunečníkem. Pokoje mají šatní skříně, lůžka v dřevěném provedení, noční stolky a lampičky. Rozložení pokojů a kapacita jednotlivých apartmánů: 4 + 2, 3, 2+2 s možností dalších přistýlek. Rádi Vám poskytneme detailní informace.

Služby

V apartmánu je možnost uložit jizdní kola. Máte je tedy stále pod kontrolou. K dispozici je dětské pískoviště a velká zahrada, na které taktéž lze stanovat či odpočívat ve stínu stromu. Ve vsi je k dispozici necelých pět minut chůze od nás multiúčelové sportovní hřiště na tenis, basketbal nebo volejbal a také dětské "prolezjačky". Čeká na vás i příjemná venkovská hospůdka.

Parkování

Parkování je možné přímo u apartmánů bez poplatku.

Stravování

V okolí vesničky a hlavně v J.Hradci je nepřeberné množství hospůdek, restaurací a kaváren. Jen 2 km vzdálená hospůdka v obci Hatín nabízí hotovky během doby oběda.

Letní aktivity

Přehledné a nenáročné cyklotrasy vám poodhalí krásu tohoto regionu.

Zimní aktivity

Procházky zimní krajinou, běžkování, nordic-walking.

Celoroční aktivity

Oblast je vhodná pro milovníky turistiky a zvláště cykloturistiky. Cyklomapy a doporučení vám rádi poskytneme přímo u nás.

Doplňující informace o ubytování a cenách

> > Proč právě k nám ? - 3 oddělené unikátní venkovské apartmány s celkovou kapacitou až 13 osob - maximální soukromí pro vás - nejsme hotel ani penzion ! - soukromí, soukromí a soukromí - vlastní terasa se zahradním nábytkem a slunečníkem ke každému apartmánu - každý apartmán má vlastní koupelnu a kuchyňku - velká zahrada pouze pro vás - 2 venkovní ohniště se dřevem nebo půjčení grilu zdarma - televize a internet je samozřejmostí - možnost krytého parkování - ideální poloha pro výlety - hospůdka, dětské hřiště a tenisový kurt jen 3 minuty chůze Přijeďte k nám prožít vaši perfektní dovolenou !

Letní sezóna

Ubytování v HLAVNÍ sezóně :: 1 osoba - 390 Kč / noc

- vždy od půlky měsíce června do půlky měsíce září
- v hlavní sezóně ubytování od soboty do soboty

Mimo sezónu

Ubytování mimo hlavní sezonu :: 1 osoba - 350 Kč / noc


Kontakt Apartmán Polště u Jindrichova Hradce Apartmán Polště u Jindrichova Hradce levné ubytování Jindřichův Hradec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti