Penzion Veronica

na Penziony.cz
od roku 2018
Foglarovo nábřeží 934, Veselí nad Lužnicí
Kapacita: 11 + 3 přistýlky osob
KcPenzion VERONICA ve VESELÍ NAD LUŽNICÍ v Jižních Čechách nabízí příjemné ubytování pro turisty, vodáky, houbaře či milovníky cykloturistiky.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v těsné blízkosti soutoku řek Lužnice a Nežárky na Foglarově nábřeží - přibližně 150 m od mostu přes řeku Nežárku.Je součástí stejnojmenné půjčovny turistických lodí. Nabízíme kvalitní ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky.

Vybavení objektu

V objektu se nachází 4 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a jeden čtyřlůžkový apartmán, terasa, travnatá plocha pro relaxaci či venkovní grilování, parkovací místa.

Pokoje

Každý pokoj je vybaven kuchyňským koutem (vařič, rych. konvice, mikrovlnka, nádobí, lednice), vlastním sprchovým koutem, WC a televizí s možností připojení na WIFI. Po dohodě možnost i využití automatické pračky.

Služby

Penzion je součástí půjčovny lodí VERONICA, zapůjčíme Vám lodě nebo rafty na splutí některého úseku řeky Lužnice nebo Nežárky. K dispozici máme i minibusy pro pořádání výletů do okolí či přepravy kol. Na písková jezera Vám zapůjčíme paddleboard.

Parkování

V areálu penzionu nebo půjčovny lodí, popřípadě v bezprostřední blízkosti před penzionem.

Stravování

V blízkosti penzionu (5-10 minut chůze) se nachází několik restaurací, pekárna, supermarket.

Letní aktivity

Turistické výlety po okolí (Blatská stezka, selské baroko, Třeboň, Bechyně - zámek, Tábor- katakomby, chýnovské jeskyně), koupání v pískových jezerech, splouvání Lužnice, Nežárky, podzimní výlovy rybníků (Rožmberk), rybaření, houbaření, rovinatý terén ideální pro cykloturistiku.


Kontakt Penzion Veronica Penzion Veronica levné ubytování Veselí nad Lužnicí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti