Jindrův mlýn

U sv. Víta 247, Třeboň
Kapacita: 13 osob celkem osob
Cena: 350 - 500 Kč
min. delka 1 denNaše ubytování je zrekonstruovaná část mlýna z roku 1604. Je situováno do krásného prostředí rybníků a lesů Třeboňska na poloviční samotě.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování je vzdáleno asi 2,5 km od historického centra Třeboně. Autobusová zastávka je cca 1 km a vlaková zastávka 2 km daleko.

Vybavení objektu

K dispozici jsou 2 apartmány 4-lůžkové (s možností 1 přistýlky) a jeden apartmán 3-lůžkový (také s možností 1 přistýlky). Do apartmánů je přístup z velké pavlače, kde jsou pro hosty umístěny stolky se židličkami. Možnost zapůjčení grilu a úschovy kol. Na každém apartmánu je přípojka na internet.

Pokoje

V každém apartmánu je předsíňka se skříní a věšákem, sociální zařízení se sprchovým koutem, vlastní kuchyňka s ledničkou, vařičem, rychlovarnou konvicí, vybavená nádobím. Z kuchyně vedou schody do patra, kde se nachází ložnice. Součástí vybavení je též televize. Možnost zapůjčení mikrovlnné trouby.

Parkování

Možnost parkování přímo u objektu zdarma.

Stravování

Hosté se stravují sami, je pro ně k dispozici vybavená kuchyňka na každém apartmánu. V blízkosti (cca 150m) je restaurace v přírodě tzv. Pergola.

Letní aktivity

Koupání a rybaření, cyklistika a turistika, houbaření, výlovy rybníků, často se v Třeboni odehrávají kulturní akce např.festival Okolo Třeboně, Mezinárodní festival animovaných filmů Anifest, Pivní slavnosti pivovaru Regent, tradiční historické slavnosti Jakuba Krčína atd.

Zimní aktivity

Bruslení, běžky

Celoroční aktivity

Ve městě se nacházejí lázně Berta a Aurora, aquapark, bowling, kino, divadlo...a spousta malebných hospůdek.

Celoroční ceny

Na osobu 350 Kč na den (miminka s vlastní postýlkou zdarma).
Při obsazení apartmánu pouze dvěma osobami je celková cena za apartmán na noc při 1- až 2-denním pobytu 1000 Kč. Při delším pobytu 800 Kč.


Kontakt Jindrův mlýn Jindrův mlýn levné ubytování Třeboň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti