Penzion Na Rybníčku

Na Rybníčku 278, Třeboň
Kapacita: 6 osob
Cena: 2400 - 2400 Kč
min. delka 2 dnyPenzion Na Rybníčku se nachází na velmi výhodném, klidném místě mezi historickým centrem a lázněmi Aurora.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Na Rybníčku najdete v Třeboni na klidném místě v parčíku na strategicky velmi výhodném místě mezi Lázněmi Aurora (600m), historickým centrem Třeboně (700m) a rybníkem Svět (pláž 500m).

Vybavení objektu

Penzion je nadstandartně vybaven. V přízemí je velká společenská místnost s luxusně zařízeným kuchyňským koutem, s velkým jídelním stolem, pohodlnou sedací soupravou, LCD televizí (uhlopříčka 107 cm) a DVD přehrávačem. Krbová kamna nabízí možnost vytvořit příjemnou romantickou atmosféru pro chvíle relaxace a odpočinku.Sociální zařízení (prostorná sprchová nika, bidet)Sauna pro 6 osob.Uzavřený dvorek s pohodlným zahradním nábytkem,zajišťující 100% soukromí.Podkroví: 2 dvoulůžkové ložnice s výhledem do parku. V kuchyňském koutě je vestavěna myčka nádobí, sporák se sklokeramickou deskou a lednička.Automatická pračka.Úschovna kol přímo v domku.

Pokoje

Pokoje jsou moderně a vkusně zařízené.

Služby

sauna

Parkování

Před penzionem popř.na nedalekém veřejném bezplatném parkovišti.

Stravování

V penzionu je komfortně vybavený kuchyňský kout. Sklokeramická deska,myčka,trouba,varná konvice,lednička,mikrovlná trouba.Vedle penzionu je restaurace,která je pro chutné cenově dostupné jídlo hojně navštěvována. Zde je možno také posedět u vína či piva.

Letní aktivity

cykloturistika, pěší turistika, koupání

Celoroční aktivity

pěší turistika

Celoroční ceny

2400,-Kč/objekt/noc


Kontakt Penzion Na Rybníčku Penzion Na Rybníčku levné ubytování Třeboň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti