Penzion Admirál

Svobody 48, Třeboň
Kapacita: 20 osob
KcNové ubytování v Třeboni v penzionu Admirál se nachází v centru nové Třeboně. Nabízíme ubytování v Třeboni pro rodiny, cyklisty, lázeňské hosty. Stylové ubytování ve vybavených pokojích a apartmánech, parkování u penzionu, půjčení kol, holí Nordic Walking a další.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion najdete v samém srdci Třeboně, nedaleko historického centra města Třeboně. Jeho výhodnou polohu ocení především ti, kteří si chtějí užít svou dovolenou v Třeboni naplno. Každé zajímavé místo v Třeboni můžete navštívit krásnou procházkou.

Vybavení objektu

lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba, menší sada nádobí. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC (samozřejmostí je i vysoušeč vlasů). Na pokojích je barevná televize. Pohodlné postele z přírodního masivu se zdravotními matracemi 90x200 jsou ideální pro Váš odpočinek a klidný spánek. V celém penzionu je možnost bezdrátového internetového WIFI připojení zdarma.

Služby

Nabízíme možnost zapůjčení jízdních kol k výletům po třeboňském okolí.

Parkování

Pro úschovu kol a kočárků je k dispozici velká uzamykatelná místnost. Parkoviště pro Váš vůz je přímo u penzionu.

Stravování

V přízemí penzionu je výborná pekárna s kavárnou nabízející různé druhy kávy, kde máte možnost začít den dobrou snídaní. V blízkosti penzionu se nachází vyhlášené restaurace nabízející jak běžné stravování, tak i jihočeské speciality.


Kontakt Penzion Admirál Penzion Admirál levné ubytování Třeboň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti