Statek Ovčín

Plavsko 89 – Dvorce, Stráž nad Nežárkou
Kapacita: 125 osob
Cena: 230 - 445 Kč
min. delka 2 dnyAreál střediska UK FTVS se nachází v srdci jižních Čech v okrese Jindřichův Hradec, v malebném prostředí údolí říčky Nežárky. Je ideálním místem pro příjemné strávení rodinné dovolené či pořádání akcí s outdoorovou tematikou. Svou výhodnou polohou přímo vybízí k provozování množství různých aktivit – cykloturistiky (hustá síť značených cyklistických tras), pěší turistiky, míčových her. V blízkosti se nachází i množství rybníků a pískoven, které uspokojí jak vyznavače vodních sportů, tak příznivce rybolovu. Krásně upravené hrady a zámky, kterými jsou jižní Čechy hustě protkány, uspokojí i návštěvníky orientující se na historii a kulturu ČR.

Umístění a dostupnost objektu

Areál se nachází ve Dvorcích u Plavska - 3 km od Stráže nad Nežárkou. Parkování přímo v areálu.

Vybavení objektu

Dvě zcela nová hřiště, jedno z tohu s multifunkčním umělým povrchem. Krytá společenská místnost, venkovní krb, otevřené ohniště, venkovní posezení, malé dětské hřiště.

Pokoje

Ubytování: je možné jak v pokojích a chatičkách, tak pro vyznavače trempského stylu i ve stanech. Součástí areálu jsou dvě zcela nová hřiště, jedno z toho víceúčelové s umělým povrchem, krytá společenská místnost, kryté venkovní posezení s grilem i otevřené ohniště. Pokoje: - 1-5 lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením v hlavním zděném objektu – na statku. Stany: - jedná se o stany bez podsady s jednoduchými dřevěnými lůžky, spaní ve vlastních spacích pytlích. Chatičky: NOVINKA!!! Od letošního roku Vám můžeme nabídnout zcela nové zděné chatičky, které nahradily chatičky původní – dřevěné. - chatičky jsou vždy osmimístné, dvoupatrové a jsou rozděleny následovně: 7 chatiček se čtyřmi 2lůžkovými pokoji 3 chatičky s jedním 2lůžkovým a dvěma 3lůžkovými pokoji. Všechny pokoje mají společný vchod, v přízemí se nachází jeden dvoulůžkový pokoj (u třech chatek je tento pokoj větší, jelikož je koncipován pro invalidy), kompletní sociální zařízení se sprchovým koutem a dále společná místnost, ve které je jídelní stůl s židlemi a gauč (vyjma chatek pro invalidy, kde gauč není). Chatky jsou nové vybaveny lůžkovinami a ložním prádlem, není tedy potřeba spací pytel, jak tomu bylo v předchozích letech. Na vyžádání bude k dispozici rychlovarná konvice a základní nádobí.

Parkování

v areálu

Stravování

snídaně, večeře, polopenze, plná penze

Letní aktivity

Cyklistika, turistika, rybaření, vodní sporty. V okolí mnoho hradů a zamků.

Zimní aktivity

Cyklistika, turistika, navštěvy hradů a zámků

Celoroční aktivity

Cyklistika, turistika, rybaření, vodní sporty. V okolí mnoho hradů a zamků.

Letní sezóna

Ceník:

stany: dospělí 255,-Kč/den vč. polopenze, děti 230,-Kč/den vč. polopenze

chatky: dospělí 425,-Kč/den vč. polopenze, děti 355,-Kč/den vč. polopenze

pokoje na statku: dospělí 445,-Kč/den vč. polopenze, děti 370,-Kč/den vč. polopenze

Mimo sezónu

jako letní sezóna

Slevy

Skupinové slevy:

16-44 osob: 5%
45-63 osob: 8%
nad 64 osob: 10% sleva

Děti do 2 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu.
Podrobný ceník najdete na našich webových stránkách - http://www.ftvs.cuni.cz/verejnost/pronajmy-rekreacnich-zarizeni/508-vycvikove-stedisko-uk-ftvs-u-strae-nad-nearkou-dvorce.html

Doplňující informace o ubytování a cenách

V období letních prázdnin nabízíme možnost ubytování ve třech týdenních turnusech:

1. turnus: 21.7.-27.7.2014
2. turnus: 27.7.-3.8.2014
3. turnus: 3.-9.8.2014


Kontakt Statek Ovčín Statek Ovčín levné ubytování Stráž nad Nežárkou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti