Motel Lazza

Tuřanka 574/34, Brno
Kapacita: 200 osob
Cena: 850 - 850 Kč
min. delka 1 denMěsto Brno leží na soutoku řek Svratky a Svitavy na Moravě. Dominantu města tvoří hrad Špilberk a katedrála svatého Petra a Pavla na Petrově. Mezi další zajímavé historické památky jistě patří Dominikánské náměstí s komplexem barokních budov Nové radnice nebo Brněnské podzemí. Navštívit můžete také památkově chráněnou vilu architekta Dušana Jurkoviče či Moravskou galerii v Brně.

Umístění a dostupnost objektu

Lazza se nachází v městské části Brno-Slatina, jen 10 minut jízdy od centra města a autem 5 minut od letiště. Autobusová zastávka Křehlíkova se nachází pár metrů od hotelu. Čas příjezdu: Od 14:00:00 hodin Čas odjezdu: Do 10:00:00 hodin

Vybavení objektu

Wifi v objektu

Pokoje

Pohodlné ubytování na hosty čeká ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových pokojích. Pokoje s novým samostatným sociálním zařízením přímo na pokoji či nově zrekonstruované VIP pokoje s kuchyňkou a samostatným sociálním zařízením. V 2.NP je společná kuchyňka.

Služby

Recepce je v provozu non stop.

Parkování

Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u budovy.

Stravování

V příjemné nekuřácké restauraci LAZZA si můžete pochutnat na výborné převážně české kuchyni se vstřícnou obsluhou. Pět dní v týdnu je připraveno výhodné obědové menu. Restaurace je vhodným místem pro pořádání firemních a soukromých oslav.


Kontakt Motel Lazza Motel Lazza levné ubytování Brno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti