Vega Motel

Pod Kovosvitem 1080, Sezimovo Ústí
Kapacita: 28 osob
Cena: 375 - 740 Kč
min. delka 1 denAť projíždíte nebo plánujete delší pobyt, nabízíme klidné ubytování v Sezimově Ústí. U nás si odpočinete. Prostorné pokoje, WIFI, parkování na vlastním parkovišti u motelu, snídaně od 7,00 hod.

Umístění a dostupnost objektu

Motel je situován na mezinárodní silnici E55 jižně od města Tábora, přímo u výpadovky na ČB. MHD a ČD je necelých 500 m od motelu.

Vybavení objektu

Recepce, bar, jídelna, atrium, parkoviště.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj „Classic" Nabízíme Vám příjemné a pohodlné ubytování v pokojích disponujících koupelnou se sprchovým koutem a WC. WIFI připojení. Postele jsou oddělené, možnost přistýlky. Dvoulůžkový pokoj „Superior“ Nabízíme Vám příjemné a pohodlné ubytování v útulně zařízených pokojích, které disponují koupelnou se sprchovým koutem a WC. WIFI připojení a minibarem. Manželská postel s možností přidání dětské postýlky.

Služby

Wifi s možností sledování TV programů přes STARNET.

Parkování

Motelové parkoviště zdarma

Stravování

Snídaně podáváme formou rautu od 7 do 10 hodin. Od 10 do 22 hodin je otevřen bar, kde si můžete vychutnat skvělou italskou kávu, kvalitní čaj, horkou čokoládu, různé druhy nealko nápojů, studené pivo (i nealko), kvalitní moravské víno hruškovici Williams a zakousnout se do pizzy či něčeho pro mlsný jazýček.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Motel je nekuřácký, prostory pro kuřáky jsou vyhrazeny v atriu.

Celoroční ceny

Dvoulůžkový pokoj „Classic“

Nabízíme Vám příjemné a pohodlné ubytování v pokojích disponujících koupelnou se sprchovým koutem a WC. WIFI připojení. Postele jsou oddělené, možnost přistýlky.

1-2 noci 3 a více nocí

Dvoulůžkový pokoj 1 osoba 600 Kč 500 Kč

Dvoulůžkový pokoj 850 Kč 750 Kč

Přistýlka 400 Kč 350 Kč


Dvoulůžkový pokoj „Superior“

Nabízíme Vám příjemné a pohodlné ubytování v útulně zařízených pokojích, které disponují koupelnou se sprchovým koutem a WC. WIFI připojení a minibarem. Manželská postel s možností přidání dětské postýlky.


1-2 noci 3 a více nocí

Dvoulůžkový pokoj 1 osoba 740 Kč 640 Kč

Dvoulůžkový pokoj 990 Kč 850 Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena ubytování je včetně snídaně.


Kontakt Vega Motel Vega Motel levné ubytování Sezimovo Ústí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti