Penzion Restaurace Na Mýtě

Na Mýtě 123, Sezimovo Ústí
Kapacita: 26 osob osob
Cena: 640 - 1330 Kč
min. delka 1 denPenzion a Restaurace Na Mýtě se nachází na pokraji malého městečka Sezimovo Ústí, vzdáleného od Tábora pouhé 2km. Pokud se chystáte navštívit historické město Tábor na řece Lužnici, připomenout si jeho husitskou minulost a objevovat kouzlo jeho labyrintu uliček a malebných zákoutí, nebo jste se rozhodli navštívit Benešovu vilu či zříceninu gotického hradu Kozí Hrádek, nezapomeňte navštívit i náš rodinný penzion Na Mýtě. Nabízíme Vám ubytování v nadstandartně zařízených jedno, dvou a tří lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem a internetovým připojením. Pokoje mají výhled do rozlehlé udržované zahrady s vlastním jezírkem. Samozřejmostí našeho penzionu je také bezplatné uzamykatelné parkoviště a úschovna kol. Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší a v blízkosti venkovní terasy, která je součástí restaurace, jsme vybudovali dětské hřiště s aktivitami pro nejmenší jako jsou houpačka, skluzavka a nebo pískoviště. Po příjemně stráveném dni procházkami po kulturních památkách, nebo sportovních aktivitách, Vás rádi přivítáme v naší restauraci s venkovní terasou, kde Vám nabízíme příjemné posezení a relaxaci při výběru z bohaté nabídky Naší kuchyně a nebo jen tak při posezení u skleničky dobrého vína či sklenice českého piva. V roce 2010 se v Táboře konalo MS v cyklokrosu. V našem penzionu byl ubytován Zdeněk Štybar, mistr světa 2010, 2011 a celkový vítěz Světového poháru, nejprestižnější mužské kategorie ELITE.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion a Restaurace Na Mýtě se nachází na pokraji malého městečka Sezimovo Ústí, vzdáleného od Tábora pouhé 2km. Pokud se chystáte navštívit historické město Tábor na řece Lužnici, připomenout si jeho husitskou minulost a objevovat kouzlo jeho labyrintu uliček a malebných zákoutí, nebo jste se rozhodli navštívit Benešovu vilu či zříceninu gotického hradu Kozí Hrádek, nezapomeňte navštívit i náš rodinný penzion Na Mýtě.

Vybavení objektu

Restaurace Našim hostům nabízíme příjemné posezení v nekuřácké restauraci se salonkem pro 10 osob o celkové kapacitě 50 míst.V letních měsících je k dispozici venkovní zastřešená terasa s výhledem do rozlehlé zahrady s vlastním jezírkem.Naleznete zde vynikající domácí kuchyni, v době obědů i klasická česká hotová jídla. Oslavy Náš penzion je připraven Vám poskytnout úplný servis při zabezpečení svatebních hostin,společenských událostí rodinného i firemního charakteru dle Vašeho přání a to nejen v prostorách restaurace, ale v letních měsících i na venkovní terase propojené s naší udržovanou zahradou. Ubytování Vašich rodinných příslušníků a hostů je samozřejmostí. Po předchozí domluvě je možné venkovní grilování,či pečení selete,krocana….

Pokoje

Nabízíme ubytování v jedenácti pokojích o celkové kapacitě 26 lůžek.U většiny z nich je výhled do zahrady.Disponujeme jedno, dvou a třílůžkovými pokoji s možností přistýlky.

Parkování

Samozřejmostí našeho penzionu je také bezplatné uzamykatelné parkoviště a úschovna kol.

Stravování

Našim hostům nabízíme příjemné posezení v nekuřácké restauraci se salonkem pro 10 osob o celkové kapacitě 50 míst.V letních měsících je k dispozici venkovní zastřešená terasa s výhledem do rozlehlé zahrady s vlastním jezírkem.Naleznete zde vynikající domácí kuchyni, v době obědů i klasická česká hotová jídla.


Kontakt Penzion Restaurace Na Mýtě Penzion Restaurace Na Mýtě levné ubytování Sezimovo Ústí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti