Ubytování Okružní 396

na Penziony.cz
od roku 2010
Okružní 396, Sezimovo Ústí
Kapacita: 4 osob
Cena: 300 - 450 Kč
min. delka 1 denRádi bychom Vám nabídli ubytování v klidné části městečka Sezimova Ústí.

Umístění a dostupnost objektu

Sezimovo Ústí se nachází v jižních Čechách nedaleko Tábora. Rozkládá se po obou stranách významné mezinárodní silnice - E55, která spojuje Prahu s Českými Budějovicemi. Velkou chloubou našeho města je zřícenina Kozího hrádku, kde mezi léty 1413 - 1414 kázal mistr Jan Hus. Žádný návštěvník dále nesmí opomenout na letní sídlo Edvarda Beneše, který je zde se svou chotí Hanou také pochován. K dopravě zde můžete využít: - auto (ubytování se nachází přibližně 300 metrů od E55) - vlak (vlaková stanice 200 metrů, přímý spoj z ČB) - MHD (doprava po Táboře a okolí, zastávka 200m) Turistické atakce aneb kam na kulturou? - Kozí hrádek (2,5 km, vhodná destinace pro cyklo výlet, možnost občerstvení) - Benešova vila (v centru, prohlídka muzea s osobními věcmi prezidenta Beneše) - historické jádro Tábora (15min MHD) - Chýnovské jeskyně (12km) - hrad Choustník (16km) - zámek Červená Lhota (25km) Kam za zábavou a sportem? Sezimovo Ústí je moderní město - navštívit můžete letní kino, saunu nebo například diskotéku. Sportovci mohou využít tenisové kurty, fotbalový nebo házenkářský areál a ve večerních hodinách také nedaleký bowling.

Vybavení objektu

Ubytování se skládá ze dvou pokojů + koupelna. Terasa s přijemným posezením - možnost grilování. Nově-Wifi připojení a domácí kino.

Pokoje

Vybavení: - kuchyně (lednice, mikrovlnka, trouba, sporák, myčka, varná konvice) - koupelna (sprchový kout, umyvadlo, toaleta, pračka) - obývací pokoj (sedací souprava, televize, satelit, CD - přehrávač, stepper) domácí kino.

Služby

nově WIFI připojení

Parkování

přímo u apartmánu - zdarma

Stravování

Navštívit můžete několik restautací v Sezimově Ústí a blízkém okolí. K dispozici je také plně vybavená kuchyně - v případě vlastního stravování.

Letní sezóna

Ubytování provozujeme od května do září.


Kontakt Ubytování Okružní 396 Ubytování Okružní 396 levné ubytování Sezimovo Ústí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti