Hotel Sloup

Řípec 122, Řípec
Kapacita: 54 lůžek osob
Cena: 1 - 1 KčDovolte, abychom Vám nabídli ubytovací, stravovací a kongresové kapacity našeho HOTELU SLOUP. Hotel se nachází v jihočeském kraji, nedaleko metropole Českých Budějovic, mezi městy Soběslav a Veselí nad Lužnicí.hotel Sloup Soběslav Restaurace :

Nabízí stravovací kapacity vhodné nejen pro jednotlivce, ale také pro autobusové zájezdy.Vedení hotelu spolu s personálem výjde vstříc požadavkům jak jednotlivým hostům, tak i celým skupinám. Zajistí dokonalý servis pro svatební hostiny, promoce, rauty, rodinné oslavy atd. K dispozici máme jednací sál - restauraci o kapacitě 60 míst, bar s tanečním parketem, salonek s kapacitou 30 míst. Restaurace a bar nabízí pestré pochoutky české i mezinárodní kuchyně.hotel Sloup Soběslav turistika :

Prostředí je ideální pro ty, kteří mají rádi českou přírodu. Vedle toho můžete objevovat prameny české kultury a dějin, obdivovat hrady a zámky. Město Soběslav s přírodními, historickými i uměleckými zajímavostmi - 4 km, obec Řípec - jihočeská obec roku 1996 - 2 km, město Tábor - 25 km severovýchodně, naučná stezka Borkovická blata - 8 km, Vlkovská pískovna a pískový přesyp - 4 km, CHKO Třeboňsko -národní park severní okraj - 7 km, turistická stezka po hrázích rybníků - 8 km, zámek Červená Lhota - 15 km, zámek Hluboká nad Vltavou a Ohrada - 39 km, zámek Jindřichův Hradec - 22 km, zámek Třeboň - 27 km.hotel Sloup Soběslav služby :

Ideální jako výchozí místo k výletům do celého jihočeského regionu. Výborná poloha hotelu pro organizování svatebních hostin a oslav ... novomanželé dostanou navíc zdarma svatební noc v apartmánu. Možnost zajištění firemních akcí nebo školení ... k dispozici je jednací sál o 30ti místech. Náš personál Vám ochoně poradí při organizování všech druhů rodinných, firemních i jiných oslav. K dispozici je solárium. Možnost zajištění rybolovu, golfu, jízdy na koni, tenisu.

Slevy

poskytujeme množstevní slevy


Kontakt Hotel Sloup Hotel Sloup levné ubytování Řípec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti