Penzion Příbrazský

Příbraz 23, Příbraz
Kapacita: 40 osob
Cena: 460 - 460 Kč
min. delka 1 denVzhledem k tomu, že se nacházíme v krajině třeboňských rybníků, rozhodli jsme se nezůstat pouze u pojmenování našeho penzionu po nedalekém Příbrazském rybníku, ale u nás se můžete ubytovat v apartmánech – Víra, Láska, Rod, Skutek a Dobrá Vůle. To jsou jedny z mnoha jmen rybníků Nadějské soustavy.

Umístění a dostupnost objektu

Náš penzion se nachází ve vesničce Příbraz, která leží na hranici Třeboňska a České Kanady. Od nás je všude blízko! Do Jindřichova Hradce i do Třeboně je to cca 15 km. Můžete si tak užít historické památky i lázeňství.

Vybavení objektu

V penzionu se nachází v současné době 5apartmánů. Vlastní uzavřené parkoviště, rozlehlá zahrada s možností grilování a sportovního vyžití. Dětské hřiště je součástí zahrady.

Pokoje

Máme pro vás připraveno 9 apartmánů. Tři jsou typu galeriového a šest standardní. Všechny apartmány jsou vybaveny: • kuchyňkou (elektrický sporák, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba…) • vlastním sociálním zařízením • obyvatelnou částí s jídelním stolem a gaučem, TV • ložnicí s čtyřmi lůžky s možností přistýlky U typu galeriového jsou ložnice umístněny v podkroví, standardní apartmány jsou jednoúrovňové.

Služby

Možnost uložení jízdních kol - zdarma. Parkování - zdarma. Možnost grilování. Půjčování sportovních potřeb a jízdních kol. Možnost zapůjčení - dětské stoličky, postýlky, vaničky, cyklosedačky.

Parkování

Na uzavřeném parkovišti - zdarma.

Stravování

Vlastní ve vybavené kuchyňce.

Letní aktivity

Turistika, cykloturistika, koupání, kulturní akce.

Zimní aktivity

běžky

Celoroční aktivity

Cykloturistika, lázeňství.

Celoroční ceny

460,- Kč/osoba/noc
přistýlka 300,- Kč/osoba/noc

Slevy

dítě do 3 let zdarma
dítě do 12-ti let 300,- Kč/osoba/noc


Kontakt Penzion Příbrazský Penzion Příbrazský levné ubytování Příbraz kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti