Residence Jana

na Penziony.cz
od roku 2009
U přechodu 704/7, Praha
Kapacita: 22 osob
Cena: 550 - 1050 Kč
min. delka 1 denNabízíme Vám ubytování v domě, který se nachází v jedné z nejkrásnějších pražských čtvrtí proslulé svými přepychovými vilami. V této části Prahy bydlí mimo jiné jak současný prezident České republiky, Václav Klaus, tak i bývalý prezident Václav Havel.

Umístění a dostupnost objektu

Příjemnou dvacetiminutovou procházkou se dotanete na Pražský hrad. Odtud můžete sejít přes Malou Stranu ke Karlovu mostu, přes něj pak pokračovat do Starého Města a na Václavské náměstí (přibližně dalších 25 min).

Vybavení objektu

Naši hosté mají k dispozici nepřetržitý přístup na rychlý internet přímo v domě.

Pokoje

Přízemí: A) Apartmá: ložnice s dvojpostelí; jídelna s kuchyňským koutem (lednička, keramický dvojvařič, nádobí); sociální zařízení; na požádání až dvě přistýlky »Fotogalerie B) Velké apartmá: 3 pokoje až pro 7 osob; plně vybavená kuchyň; sociální zařízení (2xWC) 2. patro: C) Velké apartmá: 2 pokoje pro 4 osoby; lednička, vařič; sociální zařízení; přistýlka na přání D) Největší apartmá: 3 pokoje pro 6 osob; veliká kuchyň (vybavená sporákem, ledničkou s mrazničkou i kávovarem); sociální zařízení; až 2 přistýlky dle potřeby

Parkování

Své auto si můžete bezpečně zaparkovat na zahradě.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Někteří z Vás pravděpodobně dají přednost pohodlnějšímu cestování tramvajemi resp. metrem. V tomto případě můžete buď vyjít ke stanici tramvaje číslo 18, anebo sejít k zastávce dvacet šestky. Obě tyto tramvaje Vás dovezou až do centra. Přestoupíte-li na metro, dostanete se tam ještě rychleji. Po půlnoci se z města můžete vrátit pouze tramvajemi, které jezdí každých cirka 30 minut.

Celoroční ceny

Cena ubytování závisí na ročním období, počtu návštěvníků a délce pobytu. Za osobu na noc se v zásadě pohybuje v tomto rozmezí 550Kč - 1050Kč


Kontakt Residence Jana Residence Jana levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti