Penzion Jaroš

na Penziony.cz
od roku 2009
Školní 15, Popůvky
Kapacita: 20 osob
Cena: 500 - 1100 Kč
min. delka 1 denHledáte kvalitní ubytování v Brně na klidném místě? Potřebujete zajistit levné ubytování v době konání brněnských veletrhů a výstav či Grand Prix Moto GP (Masarykův okruh)?​ Díky ideální poloze našeho penzionu máte vše na dosah. Penzion Jaroš se nachází v blízkosti Masarykova okruhu na západní straně města Brna. Penzion je vzdálen cca 4 km (10minut jízdy) od dálnice D1 exit 190.km směr Výstaviště, a ca 2 km (5 minut jízdy) od exitu dálnice D1 na 182. km směr Grand Prix. Rodinný Penzion JAROŠ Vám poskytne komfortní ubytování v zařízených pokojích za příjemné ceny. K dispozici je pět čtyřlůžkových pokojů s minibarem. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Jaroš se nachází v blízkosti Masarykova okruhu na západní straně města Brna. Penzion je vzdálen cca 4 km (10minut jízdy) od dálnice D1 exit 190.km směr Výstaviště, a ca 2 km (5 minut jízdy) od exitu dálnice D1 na 182. km směr Grand Prix. Do centra města Brna se pohodlně dostanete za 15 minut.

Vybavení objektu

Domácí atmosféra penzionu a příjemný personál je zárukou kvalitních služeb. Penzion Jaroš Popůvky u Brna je ideálním místem pro Vaše večírky, rodinné oslavy, svatby, nebo různé firemní akce. (možnost objednání živé hudby).​ V letních měsících můžete relaxovat v Penzionu Jaroš díky velké zahradě s venkovním grilem a ​udírnou. V horkých dnech se můžete vykoupat v zahradním bazénu. K dispozici je rovněž zastřešená velká venkovní terasa s obsluhou.

Pokoje

Kapacita: 5x pokoj pro 4 osoby VYBAVENÍ: Koupelna se sprchovým koutem a WC, minibar, vestavěná šatní skříň. Pokoje jsou připraveny včetně povlečení, ručníků a toaletních potřeb. SKLADBA LŮŽEK: manželské dvojlůžko nebo dvě samostatné postele a patrová postel K dispozici je kuchyňka na patře. Připojení k internetu WiFi zdarma. Pokoje je možné využít i pro dlouhodobé ubytování např. pro firemní zaměstnance za zvýhodněné ceny.

Služby

Připojení k internetu Wi-Fi je dostupné na všech pokojích i v restauraci a je zdarma. Penzion Jaroš Popůvky u Brna je ideálním místem pro Vaše večírky, rodinné oslavy, svatby, nebo různé firemní akce. (možnost objednání živé hudby).​

Parkování

Parkování zdarma na našem parkovišti v areálu penzionu .

Stravování

V objektu se nachází restaurace, možnost snídaní. Nabídka každodenního menu ze tří variant. Víkendové grilování, domácí kuchyně...

Celoroční ceny

Ceny jsou vždy za celý pokoj/ den (1 noc).

Obsazení 4lůžkového pokoje

Cena za celý pokoj / 1 noc

1 osoba na pokoji

500,- Kč

2 osoby na pokoji

800,- Kč

3 osoby na pokoji

1000,- Kč

4 osoby na pokoji

1100,- Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně je zahrnuto DPH

Poplatek obci 20,-kč se vybírá na místě.


Kontakt Penzion Jaroš Penzion Jaroš levné ubytování Popůvky kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti