Penzion Sofie

na Penziony.cz
od roku 2007
Československé armády 656/9, Poděbrady
Kapacita: 7 osob
Cena: 550 - 1800 Kč
min. delka 1 denNově zrekonstruovaný apartmán v přízemí rodinné vilky, na klidném místě, 5 minut chůze od centra města, přímo u parku a tenisových kurtů, v těsné blízkosti cyklostezky. Pronajmout lze celý apartmán, tj. pokoj o velikosti 20 metrů čtver. + samostatná kuchyň, samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC. Možno pronajmout i jako samostatný pokoj nebo samostatný pokoj s kuchyňským koutem.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování je v tiché ulici s výhledem do klidného a čistého parku a tenisových kurtů. Domy-vilky jsou jen po její jedné straně. Apartmán je orientován jihozápadně v přízemí domu. V parném létě nabízí příjemné klima. Apartmán je po kompletní rekonstrukci. Centrum města, lázeňská poliklinika, kolonáda, nádraží vlakové i autobusové, supermarket, jezero-koupaliště, vše je vzdáleno do deset minut chůze. Za tři minuty dojdete do nejbližšího obchodu, dvou restaurací a lidové jídelny. Velké dětské hřiště 5 minut chůze. Pět minut chůze je vzdálen větší obchod s kompletním sortimentem zboží, pošta, tři banky a další tři restaurace.

Vybavení objektu

Nově zrekonstruovaný apartmán s novou kompletně vybavenou kuchyní, v přízemí, v rodinné vilce. Apartmán je vybaven TV, Wi-Fi připojení zdarma, kompletně vybavená kuchyně včetně lednice, mikrovlnné trouby a myčky nádobí. K dispozici také pračka. K dispozici dětské postýlky, přebalovací podložka, hračky pro děti a malá knihovna s literaturou pro děti i dospělé. Možnost uložení kol zdarma. Wi-fi připojení zdarma. Parkování v ulici před domem. Dům je napojen na městský vodovod i kanalizaci. K dispozici TV.

Pokoje

Apartmán se skládá z velkého pokoje (20 metrů/2) a samostatné kuchyně, předsíně, koupelny se sprchovým koutem a WC. Je umístěn v přízemí. V apartmánu lze ubytovat až 7 osob s rozmístěním lůžek 1-5 ve velkém pokoji + 1-2 v pokoji s kuchyňským koutem (variabilně dle Vašeho přání). Ubytovaným poskytuje úplné soukromí a pohodlí s výhledem do předzahrádky, parku a na tenisové kurty. Apartmán si lze pronajmout celý (1-7 osob) nebo jednotlivé pokoje. Samostatný pokoj s možností 1-5 lůžek, a samostatný 1-2 lůžkový pokoj s kuchyňským koutem. V horkých dnech je v apartmánu díky umístění v přízemí velmi příjemné klima.

Parkování

- přímo před domem na ulici - na uzavřeném, veřejném parkovišti, vzdáleném tři minuty chůze od místa ubytování

Stravování

- stravování vlastní s možností vaření v nové kompletně vybavené kuchyni - ve vzdálenosti 100m od pensionu restaurace/hospoda s poledním menu a možností jídla s sebou - 150m koloniál se základními potravinami a pekařstvím - 150m řeznictví s polévkami a poledním menu - další restaurační zařízení do 5-ti minut chůze od objektu

Letní aktivity

Koupat se lze v oficiálním, veřejném koupališti Poděbradského jezera, nebo ve volné přírodě. Koupání do 15-ti minut pěšky od ubytování. Po Labi se plaví osobní, motorová loď Král Jiří. Městem a nejbližším okolím projížďí motorový vláček. Ze sportovních aktivit lze v Poděbradech provozovat jízdu na kole (cyklostezky), tenis, golf, yachting, jízdu na koni, rybaření, aj. Turistika pěší i cyklo - výlety do historických měst a míst v okolí. Tanec a procházky lázeňským parkem.

Zimní aktivity

Plesy. Bruslení na umělém i přírodním ledu. Výlety na běžkách. Basketbal, kuželky, squash, tenis ve dvou temperovaných halách, fitness.

Celoroční aktivity

Přímo u domu parkování, tenisové kurty, klidný park, cyklostezka. Lázeňská péče v Lázních Poděbrady. Lázeňské kůry jsou poskytovány v objektech vzdálených 10 minut chůze. Restaurace, kavárny, vinárny. Prakticky denně se někde tančí. Každý měsíc se v místním divadle koná několik představení. Denně jsou promítány filmy v Zámeckém biografu. V létě, za pěkného počasí bývá filmové představení v zámecké zahradě. Můžete se zúčastnit přednášek lékařů a besed se zajímavými lidmi, nebo navštívit výstavy v místním muzeu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

NEKUŘÁCKÉ UBYTOVÁNÍ v celém areálu. SEZÓNNÍ PRACOVNÍKY neubytováváme. Ubytování DOMÁCÍch MAZLÍČKU není možné. Děkujeme za pochopení. PŘÍJEZD: od 15 hod ODJEZD: do 10 hod

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj ..................... 550,- Kč/noc/pokoj
dvoulůžkový pokoj ...................... 700,- Kč/noc/pokoj
třílůžkový pokoj .......................... 900,- Kč/noc/pokoj
čtyřlůžkový pokoj .......................... 1.200,- Kč/noc/pokoj
pětilůžkový pokoj .......................... 1.500,- Kč/noc/pokoj

apartmán 2 osoby (pokoj + samostatná kuchyň) .................. 960,- Kč/noc/apartmán
apartmán 3 osoby (pokoj + samostatná kuchyň) .................. 1.100,- Kč/noc/apartmán
apartmán 4 osoby (pokoj + samostatná kuchyň) .................. 1.400,- Kč/noc/apartmán
apartmán 5 osob (pokoj + samostatná kuchyň) .................. 1.600,- Kč/noc/apartmán
apartmán 6 osob (pokoj + samostatná kuchyň) .................. 1.800,- Kč/noc/apartmán

Slevy

Místní poplatky, lůžkoviny a ručníky jsou zahrnuty v ceně ubytování.

Připojení k Wi-Fi zdarma. K dispozici káva a čaj zdarma.

Možnost uložení kol v uzamčené místnosti zdarma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Místní poplatky, lůžkoviny a ručníky jsou zahrnuty v ceně ubytování.

Připojení k Wi-Fi zdarma. K dispozici káva a čaj zdarma.

Možnost uložení kol v uzamčené místnosti zdarma.

K dispozici TV, mikrovlnná trouba, lednička, kompletně vybavená kuchyně (dle typu ubytování).

K dispozici hračky pro děti.

Záloha činí 50% z celkové ceny, splatná do 7-mi dnů, doplatek splatný v plné výši
převodem na účet nejpozději 3 dny před příjezdem.

Platba kartou není z technických důvodů možná.

Storno podmínky:

V případě zrušení rezervace ze strany klienta záloha propadá v plné výši jako storno poplatek.

NEKUŘÁCKÉ UBYTOVÁNÍ v celém areálu. SEZÓNNÍ PRACOVNÍKY neubytováváme. Ubytování DOMÁCÍCH MAZLÍČKU není možné. Děkujeme za pochopení.


Kontakt Penzion Sofie Penzion Sofie levné ubytování Poděbrady kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti