Penzion Jaselská

na Penziony.cz
od roku 2013
Jaselská 257, Kolín
Kapacita: 8 osob
Cena: 575 - 1450 Kč
min. delka 1 denDobrý den, zdravíme všechny ty, kteří hledají kvalitní a cenově dostupné ubytování v Kolíně. Naše rodinná firma Vám nabízí komfortní ubytování v 1x třílůžkovém apartmá (možnost přistýlky) s vlastní plně vybavenou kuchyňkou a jídelním koutem na pokoji a ve 2x dvoulůžkovém pokoji hotelového typu s vlastním sociálním zařízením a se společnou, plně vybavenou kuchyňkou s jídelním koutem. Případné zájemce o ubytování u nás rádi provedeme a zodpovíme jejich dotazy. Tak neváhejte a kontaktujte nás.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Jaselská se nachází nedaleko od historického centra královského města Kolína, s možností parkování přímo u domu, ale také s výbornou dostupností vlakových a autobusových spojů. Ideální poloha našeho penzionu láká k využití sportovních, kulturních a stravovacích možností v blízkém okolí. Přejeme Vám krásný pobyt!

Vybavení objektu

Rozložení pokojů v objektu: přízemí - 1x apartmá (3lůžkový s možností přistýlky) 1.patro - 2x dvoulůžkový pokoj (společná kuchyňka)

Pokoje

Na pokojích a v ostatních prostorách objektu (kuchyňka, chodba) je během pobytu prováděn pravidelný úklid. Výměna ložního prádla při dlouhodobém pobytu je 1x za 7 dní. WiFi připojení zdarma.

Služby

Ubytovací služby s celoročním provozem.

Parkování

Parkování je možné přímo u domu. Pro cyklisty a motorkáře možnost úschovy pod přístřeškem v uzamčeném objektu.

Stravování

V okolí penzionu je velmi dobrá a široká nabídka stravování od levnějšího až po luxusní.

Celoroční ceny

Cena za pokoj/noc: 1lůžkový .................. 575,- Kč
2lůžkový .................. 950,- Kč
apartmá (3lůžkový) ... 1450,- Kč


Kontakt Penzion Jaselská Penzion Jaselská levné ubytování Kolín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti