Penzion Radost

na Penziony.cz
od roku 2008
Náměstí T. G. Masaryka 525, Poděbrady
Kapacita: 40 osob
Cena: 400 - 700 Kč
min. delka 1 denNabízíme ubytování v penzionu Radost v Poděbradech již od 400,- za noc! Pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem, mají vlastní sociální zařízení, wi-fi internet, LED TV, rychlovarná konvice atd! Najdete nás přímo v srdci parku!

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Radost se nachází uprostřed centrálního lázeňského parku. Je vzdálen přibližně 300m od vlakového a autobusového nádraží a také cca 300m od obou poděbradských náměstí (Náměstí Jiřího z Poděbrad a Riegrova náměstí). Kolonáda je 70m od penzionu (přes park, který je bezprostředně pod okny) a krytá kolonáda se nachází cca 40m od budovy penzionu.

Vybavení objektu

Budova penzionu Radost je čtyřpodlažní. Působí zde masérka, ke které je možné se objednat. Kadeřnice a kosmetička. V prvním, druhém a třetím patře je vždy po osmi pokojích, přičemž v prvním patře je přístupná společná kuchyň. Na druhém patře je pak vstup na velkou terasu s výhledem do zeleně parku. Pohyb mezi jednotlivými patry budovy je řešen centrálním schodištěm a výtahem.

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, příslušným počtem postelí, nočními stolky a šatní skříní. V pokojích je možné realizovat bezdrátové připojení k internetu. Všechny pokoje mají TV, rychlovarnou konvici, hrnky. Větší pokoje Superior mají také SAT a smart LED TV jsou připojeny k internetu. Pokoje Superior jsou také vybaveny minilednicí a koupelny zde prošly kompletní renovací v roce 2018. Pokoje Superior jsou prostornější a na některých je možné použít pohovku jako přistýlku.

Služby

Základní úklid pokojů probíhá každý den, internetové a televizní připojení na pokoji, masáže v objektu, kadeřnice, kosmetika.

Parkování

Parkovat je možné přímo před objektem, kde je dostatek prostoru pro parkování. Bezpečnost zaparkovaným vozům zaručuje přítomnost blízké policejní služebny (cca 60m od parkovacích míst).

Stravování

Stravování je řešeno samostatně. Naši hosté si mohou vařit sami ve vybavené společenské místnosti penzionu Radost nebo se mohou stravovat v jedné z mnoha místních restaurací. Volitelně lze také objednat snídaně formou švédského stolu za 75 Kč za snídani v čase 8 - 10:00 v prostorách recepce

Letní aktivity

golf na místním osmnácti-jamkovém hřišti, tenis na kurtech, je možné jezdit na kolech či bruslích po místních cyklostezkách situovaných podél břehu Labe, plavat na jezeře - veřejném koupališti

Zimní aktivity

bruslení na stadionu, běžkování v lužních lesích, balneo procedury, masáže, koupání v bazénu

Celoroční aktivity

Naši lázenští hosté mohou trávit čas v Poděbradech mnohými rozličnými způsoby. Mohou zde hrát squosh, bowling a kuželky. Koupání je v Poděbradech možné pod otevřeným nebem na poděbradském jezeře nebo v krytých bazénech poděbradských hotelů, které je možné rezervovat na příslušný den a čas. Stejně tak lze rezervovat balneo procedury a masáže. Kulturní vyžití zajišťuje zámecké divadlo a zámecký biograf. Také lze navštívit místní Polabské muzeum, pod jehož kompetence spadá i skanzen v Přerově nad Labem. Večer se pak nabízí strávit v jedné z mnoha kaváren, restaurací, hospod, ale i diskoték a klubů.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Penzion Radost se těší na Vaší návštěvu.

Celoroční ceny

Od 18. 9. 2018 přistýlka
jednolůžkový - Typ Basic 594,- 14 m2 ne
dvoulůžkový - Typ Basic 788,- 14 m2 ne
dvoulůžkový - Typ Superior 988,- 24 m2 ano (194,-)
byt - apartmá 1388,- 56 m2 ano (194,-) až 2x

horská kola 240 Kč za den 190 Kč za den pro ubytované 50 Kč za hodinu
snídaně formou švédských stolů Podáváme od 8:00 do 10:00 75 Kč za snídani

Ceny stravování

snídaně formou švédských stolů Podáváme od 8:00 do 10:00 75 Kč za snídani

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny uvedené v ceníku za pokoj na jednu noc jsou včetně DPH. Ubytovací poplatek 6 Kč a rekreační poplatek 15 Kč na den v ceně zahrnut není. Platí se na místě dle účelu ubytování. Velké dvoulůžkové pokoje - superior jsou vybaveny dvoulůžkovou manželskou postelí a rozkládací pohovkou (přistýlka). Led SAT TV, rychlovarná konvice, lednice.
Malé dvoulůžkové pokoje - basic mají lůžka oddělena nebo manželskou postel. Led TV, rychlovarná konvice. Apartmán je dvoupokojový byt (obývací pokoj s kuchyňskou linkou a ložnice s balkonem s výhledem do parku a na kolonádu; samostatný vstup)
Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, WC a sprchový kout.


Kontakt Penzion Radost Penzion Radost levné ubytování Poděbrady kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti