Pension Holiday Home

na Penziony.cz
od roku 2007
Na Poštolce 222, Vyžlovka
Kapacita: 35 osob
Cena: 244 - 650 Kč
min. delka 1 denNáš penzion v obci Vyžlovka poskytuje čisté a pohodlné krátkodobé ubytování hotelového typu. Pod proklikem na - "kontakt" naleznete odkaz na vlastní webové stránky penzionu a telefonní čísla - pro příp. dotazy, telefonickou rezervaci a podrobnější informace, včetně detailního ceníku.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází nedaleko za okrajem Prahy, směrem na východ, u silnice na Kutnou Horu, cca 7 km za Říčany u Prahy a cca 6 km před Kostelcem nad Černými lesy. Vyžlovka, Jevany a okolní obce jsou situovány ve velmi oblíbené obytné a rekreační oblasti, s asi 5 rybníky, s rozsáhlou lesní rezervací, romantickým přírodou, množstvím udržovaných cyklistických stezek a dalšími možnostmi sportovních a rekreačních aktivit. Přestože se Vyžlovka nachází až za okrajem Prahy - její dostupnost z a do centra Prahy jsou velmi dobré. Autem: 25-30 minut jízdy autem do centra Prahy: - Buď stále po "staré" státní silnici, která vede přímo do centra (Říčany, Uhříněves, Horní Měcholupy, Strašnice, Vinohrady atd.) (na km kratší, ale někdy zdlouhavější). - Nebo můžete odbočit v Říčanech na dálnici D1, kterou dojedete do centra za několik minut. Veřejnou hromadnou dopravou (autobusem a metrem): V blízkosti pensionu jsou hned 2 autobusové zastávky (1.cca 200m a 2.cca 300m). Z těchto zastávek jezdí - 3 autobusové linky (#381, #382 & #387) - cca 35 min. jízdy na konečnou metra "C - Háje" Odsud pak metrem "A" cca 10-15 minut k "Muzeu".

Pokoje

Pokoje jsou 1 až 5 lůžkové. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství (koupelnu a záchod). lednicku, varnou konvici a jednoduche nadobi (hrnky, taliřky, nože a lžičky) - pro vlastni snídani či jiné občerstvení. Jeden z pokojů je bezbariérový, zařízený pro vozíčkáře. Pokoje jsou jednoduše zařízeny: koberce od zdi ke zdi, postele, stůl se židlemi, skříň na šaty, stolní lampička, dekorace na zdech. V každém pokoji je také telefon a TV zásuvka umožňující příjem většiny tuzemských programů a základní nabídky satelitní TV. TV přijímač je v několika pokojích umístěn trvale, jinde muze příp. umisten být po vznesení požadavku zákazníkem (je-li ještě k dispozici). V pokoji je k dispozici elektronický SAFE box (trezor) - jeho užívání je zdarma. Pokoje jsou pokryty WiFi signálem - internetové připojení je zdarma. V koupelně je sprcha nebo vana, umyvadlo, WC a veškeré další obvyklé vybavení. Lůžkoviny (deky, polštáře, povlečení, prostěradla), ručníky, mýdlo a pravidelný úklid jsou zahrnuty v ceně pokoje.

Služby

Ubytovací služby bez stravy.

Parkování

2 vlastní parkoviště u penzionu - monitorované kamerami

Stravování

V samotnem penzionu stravovani neposkytujeme, na pokoji je lednice, varna konvice a velmi jednoduché nádobí (pro snidani ci obcerstveni). V blizkem okoli (250-500 m) jsou 3 restaurace. Na Vyžlovce je hned několik velmi dobrých restaurací, které lze vřele doporučit: * Pizzerie Vyžlovka - výborná kuchyně, dále pak "Formanská zahrada" - motorest u silnice a další. + 1 místní obchod s potravinami a smíšeným zbožím (vše v dosahu cca 5 min. chůze)

Letní aktivity

koupání, turistika, cykloturistika, tenis, kopaná, nohejbal

Zimní aktivity

procházky, bežky, bruslení

Celoroční aktivity

Možnosti pro sportovní a rekreační aktivity * oblíbené přírodní koupaliště "Vyžlovka" - cca 600m, * rozsáhlé lesy v blízkém okolií (včetně přírodní rezervace - Bučiny), * množství cyklistických stezek, * tenisové kurty a fotbalové hřiště - cca 600m, * bowlingové centrum v sousední obci - 4 km (asi 4 zastávky autobusem), * možnosti jízd na koních - 2 ranče v blízkosti (Svojetice). Památky a turistické zajímavosti - v oblasti a v nedalekém okolí * Kostelec nad Černými Lesy, * Kouřim (skanzen českých venkovských stavení), * Klášter SÁZAVA, * "Český Šternberk" - zámek , * "Konopište" - zámek, * Kutná Hora, dále řada malebných vesniček a malých měst s místní atmosférou, * hvězdárna v Ondřejově, * Památník J.Lady v Hrusicích.

Celoroční ceny

Podrobný ceník a další info najdete na vlastních stránkách penzionu - viz "Kontakt" - zde - nad "celoroční ceny"

Cena za pokoj/noc:
1/1 (jednolůžkový) 430 - 650 Kč
1/2 (dvojlůžkový) 580 - 800 Kč
1/3 (třílůžkový) 790 - 990 Kč
1/4 (čtyřlůžkový) 960 - 1.180 Kč
1/5 (5 lůžk. apart.) 1.180 - 1.400 Kč

Cena se liší dle: pokoj či apartmán, dle délky pobytu.

Slevy

Ceny jsou odstupňovány dle délky pobytu - 1,2-3, 4-6, 7-9, 10 a více nocí.

Podrobný ceník - viz: www.penzion-vyzlovka.cz


Kontakt Pension Holiday Home Pension Holiday Home levné ubytování Vyžlovka kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti