Penzion a Restaurace Papírna

Na Papírně 188, Lomnice nad Lužnicí
Kapacita: 24 osob
min. delka 1 denUmístění a dostupnost objektu

Od května 2015 je v Lomnici nad Lužnicí nově otevřen rodinný penzion Papírna. Penzion najdete na východním okraji města Lomnice nad Lužnicí 200 m od silnice do Novosedel a Jindřichova Hradce. Dostanete se k nám autem, vlakem i na kole, když u železničního přejezdu odbočíte po široké prašné cestě okolo nápadné plechové haly. Penzion PAPÍRNA má k dispozici 8 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmány, které jsou čtyřlůžkové. Dva pokoje jsou v přízemní části, z toho jeden je zcela bezbariérový. Ostatní pokoje jsou v prvním patře. V přízemí penzionu se nachází krásná moderně zařízená restaurace s cca 50 místy. Ubytovací část penzionu má samostatný vchod a tudíž ubytovaní klienti nejsou limitováni otevírací dobou restaurace. Před vchodem do restaurace se nachází 100 m2 velká letní terasa s posezením a velkými slunečníky. Dětský koutek v těsné blízkosti terasy umožňuje rodičům z terasy hlídat a kontrolovat své ratolesti. Ohniště s posezením je určeno pro naše hosty, chtějí-li opékat špekáčky a jiné delikatesy. Pro cyklisty je připravený krytý kolostav. Každý pokoj má koupelnu s WC, sprchovým koutem, a umyvadlem. Koupelny jsou vybaveny vysoušeči vlasů, zrcadlem s osvětlením a automatickým odvětráváním. V pokojích jsou nadstandartní masivní postele s matracemi DREAM ZONE, šatní skříň, komoda s vestavěnou LEDNIČKOU, LED televizor, stůl a dva taburety. Okna v pokojích jsou vybavena závěsy. Pokoje v přízemí a pokoj se střešními okny jsou vybaveny roletami. Bezbariérový pokoj je v přízemní části a jeho vybavení je přizpůsobeno pro hendikepované klienty. Ubytovaným hostům nabízíme zapůjčení sportovního hřiště, rodinné grilování, dětský koutek, v blízkosti rybník určený ke sportovnímu rybolovu. Parkování je v těsné blízkosti penzionu na zpevněné ploše označené značkami. Stravovat se lze v restauraci, která zaměřením na Českou kuchyni nabízí chutné pokrmy po celý den. Naši hosté mohou během pobytu využít hustou síť značených cyklotras v nádherných lesích, protkaných hladinami malebných rybníků (vhodné i pro výlety s malými dětmi), Blízká Třeboň oplývá množstvím památek, lze si i objednat lázeňské procedury v Třeboňských lázních, snadno dostupná je i Hluboká zámek, golf, ZOO Ohrada a koupání. Zajímavým cílem jsou Jindřichův Hradec, zámek ve Stráži nad Nežárkou, kde pobývala naše světová operní pěvkyně Ema Destinová, pohádkový zámek Červená Lhota, Nadějská rybniční soustava, Veselská blata, zámek Jemčina, Chlum u Třeboně a Staňkovský rybník a mnoho dalších krásných a zajímavých míst. I výlet do Rakouska každého uspokojí. Na trati Veselí nad Lužnicí – Třeboň – České Velenice nabízejí ČD kapacitně rozšířenou přepravu jízdních kol a také jejich výpůjčku. Automobilisté mohou zajet i do oblasti České Kanady (Slavonice, Dačice, hrad Ladštejn atd.) S výběrem výletů Vám rádi poradíme.

Pokoje

www.penzion-papirna.cz

Služby

UBYTOVACÍ služby. STRAVOVACÍ služby. ÚSCHOVNA KOL ZDARMA.

Parkování

V těsné blízkost PENZIONU PAPÍRNA na vyznačeném parkovišti.

Celoroční aktivity

Lázeňské procedůry v Třeboňských lázní, cykloturistika, návštěva památek.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V celém objekte penzionu PAPÍRNA i v restauraci je ZAKÁZÁNO kouření !!! Kouření povoleno pouze venku a zapředpokladu že nebudou omezováni nekuřáci.

Celoroční ceny

1 noc 700 Kč / osobu vč. snídaně
2 a více nocí 520 Kč / osobu vč. snídaně

Letní sezóna

Ceník platný pro rok 2020.
1 noc 700 Kč / osobu vč. snídaně
2 a více nocí 520 Kč / osobu vč. snídaně

Doplňující informace o ubytování a cenách

Děti od 0 - 3 let bez nároku na lůžko za poplatek 150 Kč/pobyt. Možnost zapůjčení dětské postýlky - nutno objednat při rezervaci!
Děti od 4 - 12 let 400 kč/noc vč. snídaně
Vychovaná malá zvířátka ubytujeme za poplatek 250 kč/noc.
Svá zvířátka hlaste už při rezervaci pobytu. Děkujeme
Více informací na: www.penzion-papirna.cz


Kontakt Penzion a Restaurace Papírna Penzion a Restaurace Papírna levné ubytování Lomnice nad Lužnicí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti