Penzion Najdek

Najdek 35, Lodhéřov
Kapacita: 43 osob
Cena: 350 - 500 Kč
min. delka 1 denJedná se o nově zrekonstruovaný ranč v jižních Čechách, vzdálený cca 8 km od Jindřichova Hradce a 25 km od hranic s Rakouskem, na tichém a ohraničeném pozemku o velikosti cca 10 ha. Je obklopen překrásnými lesy plnými hub a má vlastní rybník o rozloze 1 ha, který je ideální nejen na koupání ale i na rybolov. Jsou zde skvělé podmínky pro sportovce — jízda na koních, tenis, volejbal, plavání, cyklistika. Ranč nabízí celoročně týdenní i vikendové pobyty pro jednotlivce, rodiny s dětmi a sportovce. Po dohodě je možné požádat různá školení, semináře a soustředě ní. Vybavení objektu a služby: parkoviště, světlený antukový kurt a bazén 25 x 12 m2, sauna, 2x masážní van, satelitní televizní přijímače, fitness, restaurace a vinárna se 40 místy k posezení, možnost grilování.

Vybavení objektu

7 x dvoulůžkový pokoj 9 x dvoulůžkový pokoj s přistýlkou 3 x čtyřlůžkový pokoj 1 x studio s kuchyňským koutem možnosti přistýlek možnost rotšíření ubytovací kapacity pro skupiny sociální zařízení je v každém pokoji pokoje jsou nově vybavené pěkným nábytkem možnost kempování a stanování možnost stanového tábora se samostatným sociáním zařízením pro školy a sportovce. Ve druhém objektu je k dispozici: vinárna s krbem a 40 místy k posezení restaurace vybavená krbem a 40 místy venkovní rožeň pro grilování Vybavení areálu a služby: stáj s koňmi určenými na turistické projížďky rybník o rozloze 1ha ke koupání i rybolovu tenisový antukový kurt s osvětlením bazén 25x12m s osvětlením oplocené parkoviště sportovní místnost s kulečníkem sauna pro 10 osob 2x masážní vana vinárna s krbem a výčepem piva pro cca 30 osob letní kuchyň s roštěm, pecí a sporákem včetně veškerého nádobí společenské místnosti 9x televize, video, satelit, kuřárna 5x lednice, dva mrazicí boxy možnost stravování, nebo vlastní vaření

Služby

V penzionu je restaurace s možností celodenního stravování. Restaurace má i venkovní posezení na terase. Dále je v objektu vinárna s rozlehlým sálem a krbem. Součástí objektu je i venkovní krb s možností grilování a několik otevřených ohnišť. Součástí objektu je i stáj s koňmi určenými na turistické projížďky v okolí. V areálu se nalézá zhruba hektarový rybník, kde je možný rybolov i koupání. Objekt je vybaven antukovým tenisovým s osvětlením. Dále je možno použít venkovní bazén, sportovní místnost s kulečníkem, saunu pro 10 osob, masážní vanau.

Parkování

V objektu je možno zaparkovat motorová vozidla.

Stravování

Stravování je možné v restauraci, nebo ve vinárně. Objekt je dále vybyven letní kuchyňí s roštem, pecí a sporákem včetně veškerého nádobí. V objektu je možné i vlastní stravování.

Letní aktivity

Projížďky na koních, kolech, turistika, tenis, nohejbal volejbal, koupání v rybníku či bazénu, houbaření, rybolov, honitby.

Zimní aktivity

Procházky nebo projížďky na kole či koních. Turistika.

Celoroční aktivity

Procházky nebo projížďky na kole či koních. Turistika. Rybaření a honitby.

Letní sezóna

Jednoluzkovy pokoj (soc.zarizeni)- 700 kc,-/pokoj/noc
Dvouluzkovy pokoj (soc.zarizeni) - 1000 kc,-/pokoj/noc
Triluzkovy pokoj (soc.zarizeni) - 1200 kc,-/pokoj/noc

Dvouluzkovy pokoj (soc.zarizeni na patre) - 800 kc,-/pokoj/noc
Triluzkovy pokoj (soc.zarizeni na patre) -1200 kc,-/pokoj/noc

Zimní sezóna

Jednoluzkovy pokoj (soc.zarizeni)- 500 kc,-/pokoj/noc
Dvouluzkovy pokoj (soc.zarizeni) - 8000 kc,-/pokoj/noc
Triluzkovy pokoj (soc.zarizeni) - 1000 kc,-/pokoj/noc

Dvouluzkovy pokoj (soc.zarizeni na patre) - 600 kc,-/pokoj/noc
Triluzkovy pokoj (soc.zarizeni na patre) -900 kc,-/pokoj/noc

Slevy

Skupina nad 10 osob sleva 10%


Kontakt Penzion Najdek Penzion Najdek levné ubytování Lodhéřov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti